Ką reikia žinoti apie dantų implantavimą?

Gražiai ir sveikai šypsenai reikia nuolatinės dantų priežiūros. Tai žino visi, tačiau tikrai ne visi deda užtektinai pastangų, kad ta šypsena tokia būtų. Deja, dėl įvairių ligų galima netekti nuosavų dantų. Tuomet vienintele išeitimi lieka implantavimas.

Žinoma, dantų implantavimas yra tikrai gera paslauga, kuri suteikia galimybę džiaugtis nuostabia šypsena kasdien. Svarbiausia yra rasti gerą kliniką ir tuo pačiu kuo daugiau žinoti apie pačią procedūrą. Tai dažniausiai padeda būti ramiu dėl rezultato.

Pateiksime svarbiausią informaciją, kurią dažniausiai suteikia specialistai. Galbūt ir ji Jums bus naudinga.

  1. Dantų implantai džiugina savo natūralia išvaizda. Tai yra viena iš dažniausių priežasčių, kodėl žmonės renkasi implantus. Jie atrodo kaip tikri dantys ir jeigu pats nepasakysite, tai kiti net nežinos, kad Jūsų burnoje yra dirbtiniai dantys.
  2. Tiesa, implantai ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat ir našiai tarnauja. Jie padeda sukramtyti maistą taip pat funkcionaliai kaip ir tikri dantys. Kai kurie žmonės bijo, kad su implantais mėsos arba riešutų valgymas gali tapti keblus. Visgi, taip tikrai nebus. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu dantų implantavimas bus paliktas patiems geriausiems savo sferos specialistams.
  3. Taip pat dantų implantai nereikalauja labai daug ypatingos priežiūros. Kai kuriems atrodo, kad tokie dirbtiniai dantys yra lepūs ir kasdien jais rūpintis reikės labai įmantriai. Tikrai ne. Dažniausiai juos siūloma valyti taip pat kaip ir tikrus dantis. Reikia tik gerų priemonių ir tuo pačiu patikimos rutinos.
  4. Dantų implantai yra geras pasirinkimas bet kokio amžiaus asmenims.
  5. Jie tinka ir tokiu atveju, kai reikia implantuoti vieną arba keis dantis, ir tokiu atveju, kai yra reikalingas visų dantų implantavimas. Galima drąsiai sakyti, kad šiuo metu dantų atkūrimo galimybės yra labai plačios.
  6. Dažniausiai klinikos teikia garantijas, kurios leidžia būti ramiu, kad dantų implantai Jums tarnaus ilgai. Būtinai reikia detaliai susižinoti dėl smulkmenų, kurios yra taikomos jūsų klinikos paslaugų teikimo atveju.

Kuo daugiau dėmesio reikia skirti klinikos pasirinkimui. Geri specialistai yra tie, kurie ne tik atlieka implantavimo darbus, tačiau taip pat ir atsako į klausimus. Juk kuo daugiau žinote – tuo dažniausiai yra ramiau. Tai yra normalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *