Kaip pasirinkti stilingą paltą?

Šilti paltai žiemai ir rudeniui, svarbiausias aprangos akcentas. Dažniausiai, renkamės klasikinius, prie visų aprangos stilių lengvai priderinamus viršutinius rūbus. Tačiau dizaineriai kviečia mesti iššūkį nusistovėjusiai tvarkai.

Medžiaga

Paltai moterims jas šildys ir dailiai gulės ant kūno einant į didelę šventę, darbą ar važiuojant į parduotuvę. Todėl zieminiai paltai turi būti pasiūti iš kokybiškos medžiagos. Tai garantuos jo ilgaamžiškumą.

Paltas žiemaiNemažesnę reikšmę turi kokybiškas pamušalas. Jie lyg kokybiški apatiniai, kurie leidžia jaustis jaukiai ir patogiai, arba kelia nerimą, pačią intymiausią akimirką. Žinoma, šioje taisyklėje atsiranda išlygų jeigu vilnoniai paltai moterims taps šių metų Jūsų pasirinkimu.

Silti paltai ir kokybiški mūsų nuviliančiame Lietuvos asortimente yra retenybė, todėl pasinaudokite visagaliu internetu.

Šalin nuobodumą

Jeigu vieni spintoje gulintys moteriski paltai ir puspalciai yra prigesintų ir žemės spalvų, tegul kiti vietą užima ryškūs ir nuotaiką keliantys. Šį sezoną stilingi paltai moterims gali būti geltonos, žalios ar mėlynos spalvos. Mada leidžia viską kas prieštarauja nuobodžiai ir pilkai kasdienybei.

Silti paltai irgi gali būti ekstravaganiški. Tačiau, tai jokiu būdu, nereiškia, kad reikia pasipuošti kramtomos gumos spalvos neskoningomis gėlėmis,

Dydis

Silti paltai gali būti ir platesni, ir siauresni. Svarbu nepersistengti nei į vieną pusę. Jeigu užsisegus teks pamiršti kvėpuoti, bėkite nuo jo kuo toliau. Kita vertus, maišas dar nepapuošė nieko. Todėl itin platus viršutinis rūbas, kuriame galite paskęsti irgi netinkamas pasirinkimas (bent jau ne šį sezoną).

Kita vertus, rūbus reiktų rinktis pagal figūros tipą. Silti paltai turėtų derėti prie kūno sudėjimo. Jeigu abejojate – kibernetinės platybės sprogsta, o moteriski paltai internetu čia siūlomi ilgi, pusilgiai, su dirželiu ir tiesaus kirpimo. Pasak dizainerių, paltai moterims internetu yra vienas patogiausių būdų pasirinkti tinkamo kirpimo drabužį.

Detalės

Nusibodusį paltuką papuoškite ryškios spalvos apykakle, šaliku arba kitu aksesuaru. Klasika niekad nemiršta, o juodos arba rudos spalvos rudeniniai paltai moterims atrodys itin žavingai su ryškespalvėmis skaromis.

„Silti paltai nėra ta sritis, kuri turėtų būtų apribota griežtų reikalavimų”, – sako dizaineriai. Taigi, pirmyn į kūrybines erdves. Eksperimentuokime, žavėkime ir žavėkimės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *