Vestuvinėse nuotraukose svarbu įamžinti visus

Tik daug metų dirbantis, profesionalus vestuvių fotografas sugeba išpildyti sunkiausią vestuvinę užduotį – įamžinti visus svečius, jaunuosius, ir visas vestuvines smulkmenas. Iš vienų fotografų reikalaujama, kad jie persaldintų romantikos, iš kitų – kad sukurtų humorą nuotraukose. Tačiau iš esmės profesionalaus vestuvių fotografo užduotis vis tiek išlieka ta pati, nors ir nepasakyta. Jis privalo padaryti taip, kad niekas neliktų pamiršta.

Svečių nuotraukos

FotografėKartais vestuvių nuotraukos patinka jauniesiems, bet parodžius jas dar ir svečiams, paaiškėja, kad jie nesijaučia patenkinti. Esą, kažko nėra nusifotografavusio su kažkuo, kažkas negražiai išėjo (fotografas pavaizdavo, kaip jie iš tiesų atrodė, o ne kaip jie norėtų atrodyti), o gal kažkas negavo savo didelės portretinės nuotraukos, kurią tuojau pat įsikeltų į socialinius tinklus. Tačiau tokią klaidą ir visų nenufotografuoja tik pradedantys fotografai. Patyrę žino – būtinai reikia įamžinti visus, kas tik kur sudalyvavo.

Įvertinkite nuotaką

Kas labiausiai stengiasi dėl vestuvių? Nuotaka, na, gal dar jos mama. Todėl vestuvių fotografai nuotaką nufotografuos visais kampais, o negražias nuotraukas ištrins į baisių nuotraukų pragarą, ir jų niekada nepamatys jokia nuotaka. Jai bus atsiųstas paketas Disnėjaus princesės atvaizdų, o ta princesė bus ji. Tuo privalo pasirūpinti profesionalus vestuvių fotografas, nes jeigu to nepadarys, pelnys didžiausią nepalankumą ir neigiamas rekomendacijas.

Viskas, už ką sumokėta

Galiausiai profesionalus vestuvių fotografas žino, kad jis čia ne atsitiktinai, kaip ir visos tos pamerktos gėlės, pakabinti angelai ir palube skraidantys balionai. Viskas čia ne atsitiktinai. Už viską yra sumokėta, ir jau rytoj (galbūt dar šiandien vakare) jaunieji plėš vokus ir skaičiuos, kiek kas sunešė rinkliavos. Juk viskas kainavo, įdomu ar atsipirks? Atsipirks, ar ne, bet jie jau bent norėtų viską prisiminti. Kadangi turbūt bent jau jaunasis (nes jis tikrai nesilaukia vaiko) per vestuves padaugino, kažko jis neprisimins, o jaunoji arba dėl tos pačios priežasties, arba dėl vestuvinio streso, kažką bus pamiršusi. Taigi, viskas, už ką sumokėta, turi būti ir įamžinta. Kad gavus fotografijas, matytųsi viskas – ir brangieji balionai, ir gėlės, ir tas tortas, į kurį galiausiai įsimūrijo girtas dėdė Rimas, ir tos suknelės pakraštėliai, kurie ryte jau buvo purvini. Taigi, geriausias vestuvių fotografas dirbs savo darbą ir išliks profesionalus, net jeigu niekas to tiksliai nepasakys, pirštu nepabaksnos. Jis įamžins kiekvieną smulkmeną, kiekvieną detalę taip, kaip ji galbūt atrodė firmos, kuri tai išnuomojo, reklaminiuose stenduose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *