Kaip priversti paieškos sistemas dirbti jums?

Visa informacija apie paieškos sistemas jums reikalinga ir turi vieną tikslą- parodyti kaip jos veikia, kad galėtumėte priversti jas dirbti jums.

SEO – optimizavimas paieškos sistemoms, yra tam, kad maksimaliai pagerintumėte savo tinklapio reitingavimo rodiklius. Tai reiškia, kad visi tinklapio elementai yra sukurti su tikslu gauti aukštus reitingus paieškos sistemoje. Šiuos elementus galėtume apibrėžti kaip:

Įeinantys ir išeinantys puslapiai

  • Puslapių pavadinimai
  • Tinklapio turinys
  • Grafiniai elementai
  • Tinklapio struktūra

Prie šių visų elementų dar galėtume priskirti tokius dalykus kaip raktiniai žodžiai, nuorodos, HTML, ar meta žymos. Kuomet jūs visus savo tinklapio elementus optimizuojat paieškos sistemoms, jūs turite dar daug ką apsvarstyti. Pavyzdžiui, jūs turite savo svetainėje grafinius elementus, kurie yra optimizuoti paieškos sistemoms, bet jūsų tinklapis vis tiek reitinguojamas žemose pozicijose. Reiškia jūs turite peržiūrėti savo tinklapį ir Seo strategiją. Ir jūs turite suprasti paieškos sistemų koncepciją, kad ji nėra sutelkta tik į vieną elementą. Atvirkščiai paieškos sistema yra sutelkta į didelį skaičių elementų ir strategijų. Svarbu, ne tik kaip jūsų tinklapis atrodo iš išorės, bet ir koks yra jo programinis kodas. Todėl programavimas turi būti atliktas kokybiškai ir be trūkumų.

Reikia pastebėti, kad paieškos sistemos keičiasi, todėl keičiasi ir tinklapių optimizavimo strategijos. Tai yra nuolatinis žaidimas, su besikeičiančiomis taisyklėmis. Ir jei norite būti geriausi, turite išmanyti žaidimo taisykles puikiai.

Manipuliavimo paieškos sistemomis menas

Vien žodis manipuliuoti reiškia, kad kažką priversti daryti jūsų naudai. Taip pat ir su paieškų sistemomis. Jei išmanote kaip jos veikia, galite priversti jas dirbti jums. Tačiau dar reikalinga žinoti kuriais elementais jūs galite manipuliuoti, o už kuriuos jūs būsite nubausti. Pavyzdžiui, jūs galite savo tinklapyje nurodyti raktinius žodžius meta žymose, grafiniuose elementuose ir raktinius žodžius tekstuose, tai gali pagerinti jūsų tinklapio reitingavimo rodiklius. Tačiau, jei bandysite nurodyti raktiniu žodžius nematomai vartotojui, pavyzdžiui ant balto fono užrašyti baltomis raidėmis, alite sulaukti nuobaudų. Paslėptų dalykų paieškos sistemos labai nemėgsta, todėl geriau nerizikuokite ir žaiskite atvirai. Optimizavimas paieškos sistemoms turėtų būti vykdomas sąžiningai, tuomet turėsite ir sąžiningus rezultatus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *