Kaip prižiūrėti odinius baldus?

Baldai iš odosSkoningi baldai namams suteiks kur kas daugiau jaukumo ir dažniausiai paskatina džiaugtis kur kas funkcionalesne aplinka. Štai labai dėmesio verti ir tuo pačiu jo gana nemažai sulaukia odiniai baldai, kurie jau ne vienerius metus guli žmonių namuose.

Tik šiuo metu galbūt dažniau pasirenkama ekologiškos odos imitacija, kuri džiugina kokybe, žinoma, nepriekaištinga išvaizda, galiausiai, estetika. O tokie baldai, kad ir kokios geros kokybės yra, dažniausiai reikalauja laiko, kad priežiūra būtų taisyklinga. Išmokus tinkamai prižiūrėti – bus galima džiaugtis ilgais tarnavimo metais. O esminiai priežiūros niuansai – apačioje.

1. Pirmiausia reikia baldui rasti tinkamą vietą. Šiuo metu jos radimas erdviuose namuose nebus sudėtingas, tačiau tokiu atveju, kai namai yra maži – vietos reikės. Svarbiausia, kad baldas nebūtų greta vandens šaltinio, taip pat ir ant tiesioginių saulės spindulių. Visą tai jam kenkia.

2. Labai svarbu, kad bet kokios dės ant baldo būtų kuo greičiau pašalinamos. Kuo ilgiau lauksite po jų atsiradimo – tuo blogiau, kadangi jos tik didės ir galiausiai mažos problemos virs didelėmis, o kai kuriais atvejais baldo sutvarkymas net gali būti nebeįmanomas.

3. Prekybos vietose galima rasti labai platų specialių valymo priemonių pasirinkimą. Būtina pirkti tokias, kurios skirtos odai. Paprasčiausiai bandymai pačiam pašalinti dėmes su ūkinėmis priemonėmis – dažniausiai padaro dar daugiau problemų.

4. Lygiai taip pat reikia valyti su minkšta kempine bei kitomis priemonėmis, kurios tikrai niekaip nepažeis paviršiaus. Visa tai – smulkmenos, kurios garantuoja, kad baldas bus tinkamai prižiūrimas.

5. Dažniausiai ilgainiui teks keisti baldo apmušalą, kadangi oda, natūralu, dėvisi. Kai ateis tam laikas – svarbiausia nelaukti, kadangi apsitrynusio baldo oda atrodo tikrai patraukliai.

Svarbiausia pirkti iš patikimų gamintojų, kurie tikrai siūlo gaminius, kurie pagaminti iš geros odos. Štai todėl reikia skirti daugiau dėmesio gamintojams ir tuo pačiu prekybininkams, o ne tik stiliui. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau praktika rodo, kad ši smulkmena dažnai lemia rezultato ilgaamžiškumą. O kiekvienas įsigijus baldus tikisi, kad jie tarnaus kuo ilgiau ir svarbiausia – atrodys puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *