Apsauginės priemonės, kai padės apsisaugoti nuo viruso

COVID-19 koronavirusui apstojus plisti po karantino, daugelis atsipalaidavo ir neskiria didelio dėmesio apsaugos priemonėms. Būtent todėl galima pastebėti, jog susirgimų atvejai ir vėl kiek šoktelėjo aukštyn. Būtent dabar pats laikas ir vėl susirūpinti ir pagalvoti kokios apsaugos priemonės yra tiesiog būtinos tam, kad apsaugotumėte save ir kitus. Žinoma, vienkartinės kaukės yra pagrindinė apsaugos priemonė, kurią reikia turėti viešosiose vietose, todėl būtina pasidomėti ką rinktis, jog tikimybė užsikrėsti kontaktuojant su kitais žmonėmis būtų kiek įmanoma minimalesnė. Verta nepamiršti, jog visada geriausia apsauga liks buvimas namuose, tačiau ne kiekvienas gali sau leisti dirbti iš namų. Taigi, kokios apsaugos priemonės padės lankytis viešose vietose ir neapsikrėsti šiuo gąsdinančiu virusu?

Vienkartinės kaukėsPirmiausia, labai svarbu renkantis kaukę suprasti, kad tikrai ne visos yra geras variantas. Vienkartinės kaukės gali būti paprastos, medicininės arba respiratoriai. Daugkartinėmis kaukėmis vadina medžiagines, tačiau jų apsauga tikrai galima labai suabejoti. Taigi, medicininės vienkartinės kaukės yra naudojamos ir ligoninėse, nes jos tikrai puikiai filtruoja daleles ore. Vienintelis minusas yra tai, jog šios kaukės greitai sudrėksta ir turi būti išmetamos. Iš esmės jų naudojimas turėtų trukti apie dvi valandas, o naudoti keliasdešimt kartų tikrai ne valia. Kaukės gali būti ir ne medicininės, o tiesiog atrodančios kaip jos, bet be tokių filtravimo gebėjimų, todėl prieš perkant reikia pasidomėti.

Vienkartinės kaukės, kurios tinkamos ilgesniam naudojimui vadinamos respiratoriais. Jie yra bene geriausia apsauga, nes apsaugo kvėpavimo takus aštuonias valandas, gerai priglunda prie veido. Žinoma, panaudojus respiratorių, antrą kartą to daryti nereikia. Tai taip pat vienkartinis sprendimas, tačiau labai veiksmingas. Deja, to negalima pasakyti apie medžiagines kaukes, kurios tikrai neapsaugo nuo viruso plitimo, tačiau yra geresnis variantas nei nieko. Vienkartinės kaukės, žinoma, saugo kur kas geriau, tad geriau jas ir rinktis, o ne pasitikėti keliomis medžiagos atraižomis. Puikią apsaugą suteikiančių veido kaukių rasite – https://respiratorius.lt/.

Labai svarbu ne tik nešioti kaukes, bet ir nuolat plauti bei dezinfekuoti rankas. Puiku, jei parduotuvėse užsidedamos ir pirštinės, nes jose lankosi daug žmonių ir daugelis paviršių, prekių gali būti užkrėsti. Pirštinės padės apsisaugoti tokiose situacijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *