Kaip turi būti teisingai naudojamas makiažo pagrindas?

Nėra blogos kosmetikos priemonės – kiekvienas gaminys pritaikytas tam tikram pirkėjų kontingentui (vieniems itin aktualu gaminio kaina, kiti kruopščiai išanalizuoja sudėtį ir yra pasiryžę sumokėti daugiau už ekologišką produktą) bei privalo būti tinkamai naudojamas. Makiažo pagrindas – ne išimtis. Nors tikriausiai bene kiekviena šią priemonę turi ir naudoja (kai kurios kasdien, kitos – tik ypatingomis progomis), tačiau daugeliui praverstų susipažinti su išsamesne vartojimo instrukcija: keli stebuklingi patarimai gali padėti išgauti geresnį efektą bei prisidėti prie taupesnio gaminio vartojimo – pakuotės užteks ilgiau.

Makiažo pagrindas – ne tas pats, kas maskuojamoji priemonė

makiažasNeretai tenka išgirsti, kai pagrindinė priežastis, dėl kurios vienas ar kitas makiažo pagindas buvo "išbrokuotas" – neva pastarasis blokai maskuoja. Reikia priminti, jog ši kosmetikos priemonė yra skirta suvienodinti odos atspalviui, o tokius odos defektus kaip spuogus, randelius, raukšleles ir panašiai, paslepia tik minimaliai. Jei jus neramina būtent tokios problemos, greta makiažo pagrindo, būtina šias negeroves paslėpti specialiu korektoriumi ar maskuokliu. Korektorius gali būti tokių pats spalvų kaip pagrindas (tokiu atveju, jį renkantis, ieškome atspalvio, artimiausio odai) arba šiek tiek netikėtų spalvų – žali, mėlyni, geltoni, oranžiniai. Skirtingų spalvų pigmentai tarnauja atskirų probleminių vietų slėpimui (tarkime, patamsėjusius paakius, atsiradusius dėl nuovargio, vitaminų trūkumo ar kitos priežasties, slepia geltonios bei žalios spalvos makuojamosios priemonės).

Maskuojamoji priemonė prieš makiažo pagrindą ar po jo? Tai – klausimas, į kurį atsakydami makiažo specialistai suskyla į dvi grupes. Vieni sako, jog ant maskuojmosios priemonės reikia tepti makiažo pagrindą ir birią pudrą, kadangi taip geriausiai suvienodinama odos spalva. Tuo tarpu kitų nuomone, pirmiausia yra dedamas makiažo pagrindas, vėliau – maskuojamoji priemonė ir galiausiai – sausa pudra (teigiama, jog tokia strategija vadovaujantis, maskuoklis geriau atlieka savo funkciją). Patartina išbandyti abu siūlomus variantus ir išsirinkti tą, kuris atneša geriausią efektą.

Kuo tepti makiažo pagrindą?

Dalis merginų nustebtų: kaip tai kuo? Pirštais! Iš tiesų, toks būdas galimas. Tačiau yra ir kitų variantų – makiažo kempinėlės bei įvairūs tam skirti šepetėliai. Pastarosios priemonės padeda makiažo pagrindą užtepti tolygiau, geriau padengiamos sunkiau pasiekiamos vietos. Negana to, taip, norimam efektui išgauti, sunaudojama mažiau makiažo pagrindo. Aišku reikia nepamiršti karts nuo karto šių įrankių gerai išvalyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *