Kamerų užfiksuotas nusikaltėlių elgesys

Saugesnė kaiminystėKartais tik specialios ir profesionalios saugumo paslaugos gali užtikrinti tikrą namų saugą. Jeigu tų paslaugų nenaudosite, kentėsite prastą saugumą, jausitės visą laiką neramiai. Kaip paprastai įtartini žmonės, nusikaltėliai, turintys kriminalinę praeitį, reaguoja į saugumo kameras?

Dairosi, kol pamato kameras

Kaip atrodo kameros, jūs galite pamatyti http://www.manosauga.lt. Galite net ir jas užsisakyti bei sumontuoti savo namuose, jeigu jaučiate, kad trūksta papildomų stebėjimo priemonių. Tačiau svarbiausia bus vis tiek visada jūsų asmeninis saugumas ir supratimas, kad turite būti atsargūs. Atsargūs esate ne tik jūs, bet ir protingi nusikaltėliai. Jeigu tai tikrai gudrūs niekšai, jie veikiausiai niekada net ir nesiartins prie jūsų namų ir jūs negalėsite pasakyti, kad štai kažkas trinasi aplink. Gal net ims atrodyti, kad be reikalo tas kameras pasikabinote – jos nenufilmavo jokių grėsmių. Tačiau gali būti, kad apdairūs vagys iš anksto jas pamatė ir nutarė net nesirodyti jų regos lauke. Taip pat jeigu pamatysite kokius nors ne tokius gudrius nusikaltėlius, gal pastebėsite juos besidairančius ir besižvalgančius, ar yra kur nors kamera, fiksuojanti aplinką. Saugumo kameros yra galingas įrankis, padedantis pažaboti nusikaltėlius, tad gal jos ten bus, o gal ir ne. Pamatysite ir bus viskas aišku.

Nusikaltėlius išduoda apranga

Taip pat saugumo paslaugos bus naudingos ir tada, kai reikės atpažinti, kas jau padarė nusikaltimą. Gal net ne pas jus namie, o pas kaimynus. Gali būti, kad jūsų kameros bus užfiksavę tuos, kurie kažkur kitur daro niekšybes. Taigi, reikės atkreipti dėmesį į tai, kaip atrodė praeiviai jūsų filmuotoje medžiagoje. Gal bus tokie, kurie vilki tamsiais neišsiskiriančiais drabužiais, dėvi kaukes ar kapišoną. Paprastai kapišonas yra tas dalykas, kuris leidžia tikrai lengvai susitvarkyti su saugumu ir gerai pasislėpti.

Kartais būna neatsargūs ir karštligiški

Pačius kvailiausius ir naiviausius vagišius bus atpažinti lengva. Jie nežiūrės, ar yra kameros, nesistengs būti organizuoti ir nematomi. Galbūt iš karto bandys kvailai laužtis per terasą ar kitas duris į jūsų namus ir tai bus toks dalykas, kuris padės greitai vėliau atpažinti ir nusikaltėlius. Patys naiviausi ir nepatyrę vagišiai pradžioje bandys ką nors pasisavinti iš kiemo. Net ir aliumininis kibiras gali būti visai vertingas dalykas, nors jiems pirmiausia galbūt norėsis pavogti dviratį. Kai vagišiai vaizdo medžiagoje atrodo neorganizuoti ir neapdairūs, iškart galima tikėtis, kad vėliau jie bus lengvai susekti ir pagauti.

1 komentaras

  1. Manau tai tik patvirtina, jog norint jaustis saugiau savame būste, būtina pirmiausia kiek įmanoma apsisaugoti pačiam ir vienas iš būdų yra vaizdo stebėjimo kameros. Šiais laikais jos yra itin kokybiškos bei įvairių tipų. Vienos iš patogesnių naudoti man pačiam yra belaides vaizdo stebėjimo kameros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *