Biotualetai ir tvarka – ar suderinama

Paprastai biotualetai nuomai paimti padeda užtikrinti geriausią galimą tvarką tam tikrose srityse. Festivaliuose, miesto šventėse statybose – tai vietos, kur tualetai reikalingi žmonių patogumui. Tačiau kartais jie nebūna tinkamai prižiūrimi, dėl to pelno prastą vardą. Tačiau už prastą priežiūrą atsakingi tikrai ne jie patys, o tie, kas juos turėtų prižiūrėti ir yra juos išsinuomoję.

Festivaliuose netvarkos rizika didesnė

Valymo paslaugosTikri valymo profesionalai žino, kad ten, kur labai daug žmonių – ten ir daug netvarkos. Tad išvengti netvarkos, betvarkės festivaliuose yra tikrai sunku. Štai dėl ko reikia stengtis skaičiuoti viską ne mažiausiais skaičiais, o didžiausiais. Didžiausia bėda, dėl ko festivaliuose biotualetai būna tokie netvarkinga, tai jų skaičius. Jų tiesiog būna per mažai. Arba jie būna dideliu būriu sudėti kažkur prie vartų, kur mažai žmonių. O ten, kur žmonių daugiau, ten biotualetų per mažai. Tad arba juos visus reikėtų dėti vienoje vietoje, arba dėti daugiau ten, kur yra daugiau žmonių. Ir taip pat nepamiršti, kad kalbant apie tualetus „daugiau yra daugiau“, ir kad jų per mažai niekada nebus.

Viskas priklauso nuo žmonių sąmoningumo

Taip pat biotualetai nuomai suteikiami visiems, kam to reikia. Bet kiekvienas savarankiškai atsako, kaip bus naudojama. Taip pat ir auditorija, kuri naudosis, nebūtinai turės tą patį požiūrį, kaip žmogus, kuris tuos tualetus apskritai išnuomojo. Dėl to, jeigu matote, kad biotualetas yra prastas, kad jis visas nešvarus, purvinas, kad jame bjauriai primėtyta ir telkšo balos – gal esate tarp žmonių, su kuriais jūs neturėtumėte būti. Akivaizdu, kad jie turi kitokį požiūrį į tvarką negu jūs.

Pagrindinės švaros laikymosi taisyklės

Tiek valymo profesionalai, tiek paprasti žmonės sutiks, kad švaros taisyklės yra vienodos. Visų pirma, reikia naudotis tualeto funkcijomis pagal paskirtį. Skylę naudoti tam, kam ji skirta, kriauklę taip pat, plautis rankas ir pan. Taip pat reikia įsivaizduoti, kad tualetą turite panaudoti taip, kad niekas net neįtartų, jog juo kažkas pasinaudojo. Štai tada ir sugebėsite palaikyti tokią tvarką, kokia bus priimtina visiems. Tai visuomenės solidarumo klausimas. Aišku, kad patogiau yra pasinaudoti tualetu taip, kad jis paskui jau bus baisus, nes tada greičiau viską atliksite, nereikės stengtis pataikyti ir palaikyti švaros. Bet jeigu visi taip mąstytų, tai po pirmojo pusvalandžio tai būtų panašu į tvartą. Tad laikykitės švaros, ir kiti jos laikysis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *