Kas parduoda sunkvežimius?

Transporto skelbimų rinkoje galima aptikti įvairių skelbimų. Tai gali būti ir sunkvezimiu supirkimas, ir įvairūs kiti variantai. Tačiau kodėl kažkas kartais parduoda sunkvežimius?

Po avarijų

Sunkvežimių supirkimasDaužtų, suniokotų sunkvezimiu supirkimas, aišku, populiarus po įvairių auto įvykių, avarijų. Nesinori to niekam linkėti, tačiau kai kam gauti transporto priemonę daužtą yra sėkmė. Tuo verčiasi tam tikri meistrai, kurie vėliau arba taiso, remontuoja, arba pardavinėja tokias priemones dalimis, jeigu tai atrodo pelningiau. Taigi, tokias transporto priemones irgi, kaip ir visas kitas, po eismo incidento gali nutempti tiesiog į šrotą.

Kai perka naujesnius ar kitus

Kartais naudoti sunkvežimiai yra parduodami dėl to, kad keičiami į naujesnius. Visi juk mėgstame naujus, gerai einančius automobilius. Yra skirtumas, ar vairuoti seną rusišką „kamazą“, ar naują „Volvo“ ar kitą sunkvežimį. Yra skirtumas, ar sunkvežimis užgęsta, vos juda, negali atlikti jokių reikalingų judesių, ar jis yra savivartis, modernus, su automatine pavarų dėže ir puikiai veikiantis. Tad tie, kas parduoda dar ir pusėtino stovio naudotus sunkvežimius, dažnai tą daro „iš gero gyvenimo“, nes įstengė įsigyti geresnį variantą.

Veža iš Vokietijos, perka – parduoda

Aišku, tokioje rinkoje visada rasite ir jos dalyvių, kurie tiesiog perka, paskui parduoda. Toks sunkvezimiu supirkimas dažnai vyksta turtingose užsienio šalyse, pavyzdžiui, Vokietiją. Ten gali būti nuperkami sunkvežimiai, kurie yra surinkti iš tikrai kokybiškų detalių, matę mažiau vargo ir nekokybiško darbo. Tai, kas jau nebeeksploatuojama Vokietijoje ar Norvegijoje, gali būti pilnai naudojama, tarkime, Lietuvoje, ir tai dar bus geros kokybės transporto priemonė. Tačiau ir lietuviai išmeta kažkokias mašinas kaip nebenaudotinas, o vėliau jos sutvarkomos ir vežamos „trečiojo pasaulio“ šalims. Tai rodo, kad tikrai gyvename gerai. Na, o sunkvežimį galima gauti iš tokios perpardavinėtojų rinkos, nors tai ne vienintelis ir nebūtinai geriausias kelias.

Kur galima įsigyti

Jeigu jus domina naudoti sunkvežimiai, geriausia kreiptis į tokius pardavėjus, kurie neslepia savo duomenų, nebijo kažko paviešinti, dirba protingai ir tikslingai. Kurie gali pasiūlyti platų asortimentą, kad išsirinktumėte tokią transporto priemonę, kokios tikrai jums ir reikia. Kaip surasti tokius pardavėjus? Tikriausiai, jų ieškoti patogu internete, kaip ir daugybės kitų paslaugų. Pažiūrėkite, ką jie apie save rašo, ar jų puslapis sukurtas tvarkingai, kokias garantijas siūlo, kokias atsiskaitymo programas. Paskambinkite ir pakalbėkite telefonu, sužinokite atsakymus į rūpimus klausimus, o po to pirkite savo sunkvežimį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *