„Fendt“ javų kombainas

Kombainas reikalingas kiekvienam ūkininkui, užsiimančiam javų auginimu. Šiuolaikiniai standartai keliami šiai žemės ūkio technikai yra, kad kombainas būtų patogus vairuoti, efektyviai atliktų darbus, ilgai negestų, būtų komfortabilus jį vairuojančiam. Visus šiuos kriterijus atitinka aukščiausios „Premium“ klasės vokiškas kombainas „Fendt“. Jį galima įsigyti Rokiškyje įsikūrusioje UAB „Ivabaltė“.

Apžvelgsime pardavimams siūlomus kombainų modelius. Šiuo metu prekyboje yra šie:

  • „Fendt IDEAL“ serijos kombainas;

  • „Fendt C“ serijos kombainas;

  • „Fendt L“ serijos kombainas;

  • „Fendt E“ serijos kombainas.

„Fendt IDEAL“ javų kombainas

Tai šiuolaikiška technika, kuri buvo kurta net 6 metus, pačių geriausių vokiečių inžinierių, apgalvojusių kiekvieną detalę. Gamybos ir kūrimo metu buvo atrasti unikalūs sprendimai grūdų kūlimui ir valymui, kurių iki šiol neturėjo joks kitas kombainas. Šią seriją sudaro trys modeliai, tai ratinis, pusiau vikšrinis ir PL kalnų modelis. Jų galingumas yra nuo 450 iki 790 AG.

Nupjauna net ir sugulusius javus

Kombainas „Fendt IDEAL“ išsiskiria tuo, kad yra labai našus. Didelė šios technikos našumo dalis priklauso nuo to, kaip ji sugeba surinkti ir nupjauti visus javus, įvairiame aukštyje. Unikali kombaino pjaunamoji „Power Flow“ sugeba surinkti javus įvairiame aukštyje, net ir sugulusius, todėl garantuoja maksimalų derliaus surinkimą.

Paprastas ir greitas valdymas

Modelis yra ypač lengvai valdomas, jo sujungimas su pjaunamąją užtrunka tiek, kiek reikia paspausti reikiamą mygtuką, ne daugiau nei 5 sekundes. Tai galima atlikti net neišlipus iš kabinos.

Efektyviai atliekantis darbus

Kombainu „Fendt“ kuliami grūdai švelniai atskiriami nuo šiaudų, unikalios konstrukcijos kūlimo sistema jų nesuskaldo ir nesutrupina šiaudų. „IDEAL“ kombaino galios sąnaudos yra 50 % mažesnės, nors darbų našumas išlieka toks pats efektyvus.

Šiame 7 klasės kombaine įrengtas 7 cilindrų, 9,8 l darbo tūrio jėgos agregatas, kuris taip pat yra vienintelis. Jis atitinka aukščiausius ES keliamus taršos reikalavimus. Kombainas turi erdvią kabiną, kurioje įmontuotos visos elektra valdomos funkcijos.

Jeigu jus domina šis ir kiti „Fendt“ kombainų modeliai, apsilankykite padalinyje Rokiškyje, Stoties g. 23.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *