Kompiuteris ir skirtinga temperatūra

Keičiantis oro sąlygoms, computer repair, computer repair near me tampa dažnesniu poreikiu. Mat atsiranda dar viena rimta priežastis, dėl kurios kompiuteriai genda itin dažnai. Meistras, kurio specialybė yra laptop repair London, laptop repair, pataria, ką daryti su kompiuteriu, keičiantis temperatūroms, ir kaip išsaugoti savo įrenginio gerą būklę. Pasirodo, vien tik reguliari techninė apžiūra, kompiuterio saugojimas nuo dulkių, maisto ir smūgių, nėra vieninteliai išoriniai jo saugojimo požymiai. Jeigu norite turėti tikrai gerai veikiantį kompiuterį, jums reikėtų pasistengti saugoti jį dar labiau ir paprasčiausiai žinoti šį tą apie temperatūrų pokyčius. Kalbamės su meistru Pavelu ir jis mums pasakoja apie temperatūrų poveikį kompiuteriui.

Ar skirtingos temperatūros kenkia kompiuteriui?

Apie kompiuteriusSkirtingos temperatūros pačios savaime nekenkia, jeigu neperžengia tam tikrų ribų. Pavyzdžiui, labai didelis šaltis gali lėtinti kompiuterį. Pagalvokite, kaip kartais žiemą sulėtėja mobiliojo telefono darbo ritmas. Tada gali pagalvoti, kad telefonas tiesiog užšąla, nors ir pats įkaista. Taigi, ir kompiuteris šaltyje deda didesnes pastangas, kad veiktų, todėl kaista. Tačiau iš esmės, jeigu tai ne -40, tada nieko baisaus. Kaip ir karštis. Toks, koks jis yra mūsų gyvenamose aplinkose, net pietų šalyse, nėra pats savaime labai pavojingas kompiuteriui.

Bet žmogus juk dažniausiai nebūna tokiose kraštutinėse temperatūrose, tai gal čia ir nėra aktuali problema?

Dėl to, kad yra svarbu ne pati temperatūra, bet temperatūrų pokyčiai. Pagalvokite apie automobilio langus ryte, kas su jais vyksta, kai šaltą rytą įjungiate variklį? Langai ima rasoti. Taigi, kompiuterį jums iš esmės reikia apsaugoti būtent nuo to skirtumo. Kai jį pernešate iš šaltos į karštą patalpos ar atvirkščiai, gali aprasoti kompiuteris ne tik išorėje, bet ir viduje. O tai yra drėgmė, o drėgmė kompiuterio sistemai yra pražūtis.

Kaip reikėtų apsaugoti kompiuterį nuo kondensavimosi?

Tiesiog reikia išnešti kompiuterį iš lauko (pavyzdžiui) ir pirmiausiai jo dar neišimti iš dėklo. Negalima iškart pulti naudotis kompiuteriu, vos pakeitus temperatūrą. Geriau valandą ar pora leisti jam ramiai prisitaikyti prie kitos temperatūros.

Ar tas pats nutinka ir kitiems įrenginiams?

Taip, dėl to iš dėklų nereikėtų skubėti traukti nei foto aparatų, nei telefonų.

Ar galima dirbti lauke prieš saulę?

Iš esmės galima, saulės temperatūra neturėtų būti per karšta. Tačiau tai yra labai nepatogu, nes arba jums švies saulė į akis, arba į ekraną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *