Šviestuvų pritaikymo galimybės

DomusLietuvoje kuriant savo namų interjerą dažnai per mažai dėmesio skiriama šviesai, kuri kartais tampa vienu pagrindinių kambario atmosferos kūrėjų. Tikrai nežutenka kambaryje vieno pakabinamo šviestuvo, norint, jog jūsų namai atrodytų išskirtinai. Tinkamai parinkti šviestuvai dažniausiai ne tik yra puiki interjero detalė, tačiau gali sukurti norimą atmosferą bei pabrėžti jūsų interjere norimus akcentus ir įnešti naujas spalvas į patalpas.

Šviestuvų alternatyvos

Nutarėme aptarti įvairias šviestuvų alternatyvas – kur juos naudoti, kaip jie atrodo ir kam gali būti reikalingi. Mat dažnai žmonės nežino kokią vietą jų namuose turėtų užimti šviestuvai.

Be jokios abejonės, kiekvienuose namuose kiekviename kambaryje turėtų būti vienokie ar kitokie lubiniai šviestuvai. Sietynai puikiai tinka puošniuose nuosavų namų valgomuosiuose ar svetainėse, tačiau paprastuose namuose svetainę ir valgomąjį turėtų puošti pakabinamų šviestuvų grožis. Miegamajame, virtuvėje ar vonioje turėtų būti įprastos lubinės lempos, kurios nebūtų pagrindinis kambario šviesų akcentas.

Nuostabios sieninės šviesos dažniausiai tinka miegamuosiuose prie lovų, moderniuose vonios kambariuose prie veidrodžių ar net svetainėje, norint pabrėžti kokį nors aksesuarą ar baldą, suteikti daugiau šviesos. Taip pat tai puikiai tinka koridoriuose bei virtuvėje, kur dažnai gali prireikti papildomo apšvietimo.

Pastatoma šviesa, be jokios abejonės tik kiekviename darbo ar vaikų kambaryje. Taip pat puikiai tinka ir miegamaje, seninis ar pastatomas šviestuvas šalia jūsų lovos – tai jūsų pasirinkimas. Lietuvoje esti įvairiausių pastatomų šviestuvų alternatyvų, mat jie gan populiarūs. Jie gali būti tiek funkcionalūs ir modernūs skaitymui ir darbui, tiek pasitarnauti kaip interjero detalė, todėl pastatomas šviestuvas gali tikti beveik kiekviename jūsų kambaryje. Rekomenduojame pasižiūrėti pastatomų šviestuvų gausą domusgalerija.lt, mat jie siūlo išties įvairių pasirinkimų.

Vis populiarėjantys Lietuvoje toršerai yra puiki sąjunga tarp šviesos funkcionalumo ir išskirtinio namų aksesuaro. Toršerai esti įvairių formų ir tipų, todėl jie gali tikti beveik kiekviename jūsų namų kampelyje – tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek virtuvėje ar net vonioje. Svarbiausia išsirinkti tinkamą toršerą.

Nuolat besikraustantiems norime pabrėžti, jog vengti įsigyti šviestuvą dėl baimės, kad naujoje vietoje jis gali netikti – kvailystė. Šiandien galite įsigyti įvairiausių šviestuvų gaubtų, taip pagyvindami jo spalvas, visiškai pakeisdami jo dizainą ir puikiai pritaikant jį kiekvienoje naujoje erdvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *