Krūtų implantai – atsiradimas ir populiarumas

Yra daugybė nuomonių apie šiandien pasaulyje vyraujantį grožio kultą. Vieni pabrėžia, kad pamirštamas žmogaus vidinis grožis ir perdėtas dėmesys išoriniam žmogaus „fasadui“ tik skatina savimi nepasitikinčios kartos augimą. Kiti, tuo tarpu, įsitikinę, kad plastinė chirurgija gali sukurti tobulą žmogų. Juk krutu didinimas kaina dabar prieinamas bene visiems, o po skalpeliu gulasi ne tik įžymybės, bet ir eiliniai šalies gyventojai. Kaip ten bebūtų, grožio chirurgija išgyvena geriausius savo laikus ir negalima ginčytis, kad aukšto lygio procedūros dažnai ženkliai pagerina žmonėms gyvenimą.

Gražios krūtys – prieinamos kiekvienai

Implantai krūtimsSavotiška plastinė chirurgija jau buvo žinoma priešistorinėse gentyse, senovės Egipte, Tolimuosiuose Rytose ir Indidoje. Tiesa, procedūros nebuvo analogiškos šiandienai – daugiau buvo daromos religiniais tikslais, šalinamos kūno dalys, tatuiruojamas kūnas, pamažu formuojant keičiama kūno dalių forma. Medicinos mokslų dalimi grožio chirurgija tapo tik XX a. antroje pusėje moterų iniciatyva. Tai galima sieti su feminizmo judėjimų spartėjimu, kada moterys garsiau ėmė kalbėti apie tai, kad nebenori būti tik namų šeimininkėmis ir labiau orientavosi į grožio puoselėjimą. Silikoniniai krūtų implantai ėmė populiarėti tarp įžymybių, kurios drąsiai demonstravo pasauliui, kad pinigai ir išsivysčiusi medicina gali padėti turėti tobulą figūrą. Šiandien plastinės operacijos populiarios ne tik tarp įžymių žmonių. Juk nenuginčijama tai, kad grožis išties yra vienas pagrindinių aspektų, pagal kurį žmogus vertinamas visuomenėje, tai svarbu ne tik užimant tam tikrą statusą, bet ir ugdant pasitikėjimą, pasitenkinimą savimi. Tautrimo Aštrausko plastinės chirurgijos klinikoje teikiamos krūtų krekcijų, didinimo, mažinimo, sulyginimo, pieno liaukų šalinimo operacijos vykdomos ypač aktyviai. Moterys drasėja, ryžtasi ir galų gale džiaugiasi patikėjusios savo moteriškumą specialistams. Jeigu keliais pjūviais galima negrįžtamai patobulinti su amžiumi suglebusias, formą praradusias, ligų pažeistas krūtis, kodėl vertėtų save stabdyti? Tokia paslauga kaip krūtų pakėlimas minėtoje klinikoje – kainuoja nuo 2200 Eur iki 2500 Eur, krūt didinimas kaina nebegąsdina –2800 Eur-3500 Eur, gigantiškų krūtų mažinimas – nuo 2650 Eur-3500 Eur. Dažniausiai atliekamos tokio pobūdžio operacijos yra krūtų didinimas implantais. Tokiai procedūrai ryžtasi įvairaus amžiaus moterys, kurių krūtinės forma gali būti pasikeitusi dėl įvairių faktorių – hormoninės pusiausvyros sutrikimų, nėštumo, svorio pokyčio, amžiaus įtakos. Kartais krūtinė yra maža ir ne standi iš prigimties. Tokio didinimo metu į chirurgo suformuojamą ertmę krūtyje dedamas specialiai pagal norimą dydį ir formą pagamintas implantas. Pagal pacientės norus yra parenkamas implanto įdėjimo pobūdis – gali būti dedama per pjūvį prie pažasties, pjūvį, daromą po krūtimi arba per prapjautą spenelį. Pacientės turėtų atkreipti dėmesį, kad jeigu krūtys yra labai suglebusios ir nukarusios, vien tik implanto geram rezultatui nepakanka – reikia papildomai atlikti ir krūtų pakėlimą. Taip pat egzistuoja klaidinga nuomonė, kad tokios krūtų didinimo operacijos negrįžtamai atjaunina krūtinę, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tai negali sustabdyti natūralių žmogaus organizmo audinių senėjimo procesų, todėl su laiku oda gali glebti.

Implantavimas – saugu?

Implantai naudojami daug kur medicinoje. Pavyzdžiui, dantų implantai dabar ypač populiarūs, kadangi tai padeda vyresnio amžiaus žmonėms turėti nepriekaištingą šypseną, nenešiojant nepatogių protezų. Technologija padeda bet kokio amžiaus pacientams, traumos metu praradusiems dantis arba šiems nepataisomai sugedus. Dantu implantai Klaipedoje atliekami aukštos klasės Amberdenta specialistų, kurie tik patvirtina procedūros populiarėjimą. Dažniausiai tokie implantai yra gaminami iš specialaus itin tvirto titano lydinio ir yra itin tvirti, ilgaamžiai ir saugūs žmogaus organizmui. Krūtų implantai, tuo tarpu, yra gaminami iš silikono, gali skirtis tik gelio tankumu ir tvirtumu. Medicinai gaminami implantai provalo atitikti visus žmogaus sveikatai būtinus cheminių bei fizikinių savybių reikalavimus, turi būti tvirti ir neplyštantys, todėl dėl saugumo ir puikaus rezultato pasiryžusios gali būti tikros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *