Bendrovės „Statybų variklis” produkcija ir paslaugos

Įrankiai statybomsAkumuliatoriniai įrankiai yra puikus sprendimas tiems, kurie dirba teritorijose, kuriose nėra elektros tiekimo, tiems, kuriuos vargina po kojomis besipainiojantys ir pavojų keliantys laidai, kada dirbama su įprastais elektriniais įrankiais. Galų gale, tokie įrankiai itin patrauklūs galvojantiems apie gamtą ir ekologiškumą – dirbant su tokiais įrankiais, su mažiausiomis energijos sąnaudomis pasiekiama geriausio rezultato. Nors anksčiau būdavo sunku įsivaizduoti, kad grąžtas galėtų būti be laido, o štai šiandien galingo akumuliatoriuko dėka veikia ne tik gręžtuvai, bet ir veržliasukis ar, pavyzdžiui, kampinis slifuoklis.

"Statybų variklis" – remonto ir statybos darbų technikos meistrai

Bendrovė „Statybų variklis“ jau daugiau nei šešiolika metų prekiauja šiuolaikine statybine technika, turinčia geriausius ir garsiausius vardus, taip pat įvairiausiais įrengimais, nuomoja darbinę techniką bei įrankius, taip pat teikia remonto paslaugas. Įmonė žengė sveikintiną žingsnį ir ėmė prekiauti naudota technika, kas ypač svarbu žmonėms, kuriems būtinybė kažką remontuoti užklumpa kartą į metus ar net rečiau. Įmonė siūlo didelį elektrinių bei akumuliatorinių įrankių asortimentą, kurį ypač palankiai vertina klientai. Štai pagal verslo liudijimą dirbantis Pranas L. iš Alytaus atlieka remonto darbus. Visus būtinus įrankius ir techniką vyras susipirko iš bendrovės „Statybų variklis“. Kadangi Pranas dirba vienas, o remontą atlieka tiek individualiems asmenims, tiek yra samdomas juridinių asmenų – jam svarbu tai, kiek ir kokių įrankių darbui reikia. Anksčiau vyras turėdavo daugybę skirtingų grąžtų, šlifuoklių, perforatorių ir pjautuvų, tačiau kartą apsilankęs minėtos bendrovės prekybos vietoje buvo maloniai supažindintas su naujausiomis technologijomis. Nuo to laiko vyriškio darbas palengvėjo trigubai. Jam buvo pristatyri daugiafunkciniai ir akumuliatoriniai įrankiai, kurie nereikalauja dirbti laidu prisijungus prie maitinimo tinklo, yra patvarūs. „Anksčia dirbdavau su krūva rakandų, net nejaučiau poreikio juos pakeisti, nes jie veikė, o ir nemaniau, kad tokios technikos yra“- teigia vyras. Dabar jo visi darbo įrankiai tarnybiniame automobilyje užima kelis kartus mažiau vietos, užtenka tik antgalį pakeisti ir atliekamo veiksmo funkcija pasikeičia. Kitas bendrovės darbu patenkintas klientas Vilius iš Jonavos negalėtų savęs pavadinti geru meistru. „Neseniai pradėjau gyventi vienas, anksčiau visus darbus tėvas atlikdavo“- teigia jaunuolis. Todėl, kai kartą jam universiteto projektui prireikė kampinio šlifuoklio, šis net negalėjo įsivaizduoti, kaip šis daiktas atrodo. Vaikinas džiaugiasi, kad bendrovės „Statybų variklis“ parduotas kampinis slifuoklis labai kokybiški ir lengvai naudojamas – „Tai buvo pirmas toks mano rankose laikytas įrankis ir man patiko“- juokiasi vaikinas. Beje, kadangi bendrovė teikia įrangos nuomos paslaugas, Vilius nebuvo priverstas įsigyti brangaus įrankio, kurio kol kas jo gyvenime dar nereikia. Todėl įrankį vaikinas išsinuomojo keletai dienų už itin gerą kainą. Jaunuolis patikino, jog nežino, kada pats turės nuosavą, nenuomojamą būstą, tad iki tol remonto įrankius visada nuomosis iš minėtos bendrovės, o jau kai turės erdvę, kurią visada norėsis puoselėti, be abejonės įsigys ir savo technikos.

Kampinis šlifuoklis – ir (ne)gležnoms rankoms?

Šiandien moterys yra ne tik gražios bei vertinančios save, tačiau ir stiprios bei savarankiškos. Dažnoje technikos parduotuvėje nebestebina moters, besirenkančios grąžtą ar viniakalę, vaizdas. Ypač šiandien, kai įrankiai yra daugiafunkciški, akumuliatoriniai ir lengvai naudojami, tokie darbai kaip nesudėtingas suvirinimas, vinies įkalimas ar net gręžimas – gali nesukelti sunkumų ir moteriai. Štai Dalia, vieniša mama iš Kauno, neseniai nustebino „Statybų variklio“ konsultantus telefonu pasiteiravus, ar yra jų asortimente koks geras kampinis slifuoklis. Neabejotinai, gerą prekę iš šių specialistų moteris ir įsigijo. Taigi, norėdami įsigyti kokybiškos technikos jūsų atsakingiems darbams, neabejodami kreipkitės į bendrovę „Statybų variklis“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *