Kvepalai nuo Kalėdų senelio

Nejučiomis rudens darganoms atėjus į mūsų kiemus, ir medžių lapams nuklojus žemę, pradedi svarstyti apie artėjančią žiemą ir didžiausias metų šventes. Nori nenori jos ateis, o su jomis ir davonų pirkimo karštinė. Todėl, šiemet, prisižadėjau nelakstyti kaip akis išdegus po parduotuves, taip pat atsisakiau aukoti atostogų fondą … Tad, šiemet, kvepalai tapo mano dovanų sąrašo favoritas.

Kvepalai mamai

Kvepalai jumsKvepalai angel sarašę įrašytas pirmuoju numeriu, kaip pirkinys mamai. Ne todėl, kad ji lyg angelas, visuomet šalia, o todėl, kad tai itin kokybiška parfumerija, internete parduodama už priimtiną kainą. Žinau, kad mano vaikų močiutei visuomet patikdavo originalus kvepalai armani si.

Dėdėms ir kitiems prašalaičiams

Nutinka per šventes situacijų kai netikėtai užklysta svečiai. Tokiems atvejams, visuomet, paisruošiu iš anksto. Anksčiau pirkdavau šokoladą ar mini-muiliukų. Tačiau pastebėjau, kad pakitusios kaimynės formos nuo saldainiukų ne itin teigiamai veikia jos nuotaiką, todėl nusprendžiau, kad kvepalai automobiliui, šiemet, bus jai kaip tik.

Mylimam tėveliui

Vienareikšmiškai ir be komentarų tėčiui atiteks a.mickevičiaus kvepalai. Tai modernūs ir gaivūs kvapai, susiliejantys į visišką harmoniją. Juk, šiuo metu, to taip reikia.

Kolegėms

Kolegės kad ir kokios mielos jos bebūtų, tėra puikus priedas prie gero darbo, todėl daug švaistyti pinigų nesiruošiu.

Kvepalai angliskai reiškia “perfume”. Į šią savoką įeina kvapas – aromatas, brangūs kvepalai – praštmatniame buteliuke ir kvepalai analogai. Manau, pastarieji ir taps mano pasirinkimas.

Išskirtinis aromatas sutuoktiniui

Kvepalai armani code – mano vyro favoritas. Tai valdingo stipriosios lyties atstovo kvapas. Kita vertus, kolega klausė ką rekomenduočiau jo žmonai. Kvepalai amouage – mano pasiūlytas kolegos pasirinkimas. Vis mąsčiau koks intymus ir asmeniškas kartais gali tapti kvepalų buteliukas.

Mėgstamiausias dukros kvapas

Jaunos ir žavios panelės eksperimentuoja su išvaizda. Tad jau pripratau prie nuolatinių pokyčių jos spintoje (mano taip pat). Manau, tokie patys permainų vėjai pūs kvepalams skirtoje lentynoje. Todėl, teks iš parduotuvių lentynų, vežti urmu, o pirmenybę teiksiu jaunatviškiems aromatams, tokiems kaip: Kvepalai alien, kvepalai alai ir b a kvepalai.

Beje, b-a kvepalai atsiliepimai – puikūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *