Masažiniai baseinai ir sūkurinės SPA vonios

Po sunkios darbo dienos nėra nieko maloniau už ramų poilsį. Jei vertinate vandens malonumus, jums patiks masažiniai baseinai ir sūkurinės SPA vonios. Minėtoji įranga padeda nusiraminti ir atgauti jėgas, atpalaiduoja raumenis ir sąnarius, teigiamai veikia kraujo apytakos sistemą. Tiesa, itin plati baseinų pasiūla apsunkina pasirinkimo galimybes, todėl neskubėkite – rekomenduojame pasitarti su šios srities profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir patars konkrečioje situacijoje.

Masažiniai baseinai viešai ir privačiai erdvei, lauko ir vidaus patalpoms

MasažasSPA sūkuriniai baseinai ir masažinė įranga gali būti projektuojama tiek viešoje, tiek privačioje erdvėje, pagal individualius kliento poreikius. Betonuojami SPA sūkuriniai baseinai gali būti įvairių formų ir matmenų. Minėtieji baseinai išsiskiria itin plačiomis dizaino galimybės ir gali būti įrengiami ten, kur sunku įnešti jau pagamintus ir sukomplektuotus baseinus. Kilnojami SPA baseinai skiriasi savo dydžiu ir masažo funkcijomis, t. y. vandens ir oro purkštukų skaičius gali būti laisvai pasirenkamas, atsižvelgiant į individualius klientų pageidavimus.

Masažiniai baseinai gali būti įrengiami tiek lauko, tiek vidaus patalpose. Jei renkatės betoninius SPA baseinus, primename, kad jų technologinė įranga yra tokia pati, kaip ir plaukimo baseino, tiesiog šiuo atveju papildomai sumontuojami vandens ir oro purkštukai. Įrengiant baseiną reikės vandens filtravimo sistemos. Tam tikrose situacijose reikalingi ir vandens apšvietimo bei šildymo prietaisai. Saugumui užtikrinti būtina tvirtos konstrukcijos įlipimo ir išlipimo įranga.

Baseinų tipai

Baseinai gali būti dviejų tipų: skimeriniai arba persipilančios įrangos. Skimeriniai SPA baseinai turi vandens surinkiklius sienoje, t. y. vandens surinkimas atliekamas per specialų skimerį, kuris montuojamas baseine. Šis sprendimas, lyginant jį su persipylimo įranga, užtikrina kur kas greitesnį ir paprastesnį maudynių zonos įrengimą. Tai reiškia ir mažesnes baseino išlaidas. Iš kitos pusės, persipilančio SPA baseino įrengimas atrodo kur kas patraukliau ir moderniau. Šiuo atveju aplink baseiną montuojamas specialus persipylimo latakas, uždengiamas stilingomis grotelėmis.

Masažinės įrangos pasirinkimas

Masažinė įranga parenkama individualiai pagal klientų poreikius ir baseino vietų skaičių. Vandens ir oro purkštukai gali būti gaminami iš bronzos ar nerūdijančio plieno. Siekiant didesnio efekto, papildomai gali būti montuojamos ir vandens kaskados, oro geizeriai ir t. t. Masažinė įranga išsiskiria patogiu ir lengvu valdymu. Priklausomai nuo klientų pageidavimų, galima rinktis nuotolinio arba rankinio valdymo sistemas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *