Kvepalų testeriai ir kuo jie skiriasi nuo įprastų kvepalų

Dauguma žmonių mano klaidingai, kad b-a.lt kvepalų testeriai yra nekokybiški kvepalai, tačiau jie yra lygiai tokie patys kvepalai, kaip ir įprastose spalvingose pakuotėse pakuojami kvepalai. Skirtumas testerinių kvepalų yra toks, kad jie nėra pakuojami būtent patrauklios išvaizdos, madingose pakuotėse.

kvepalu testeriaiTesteriniai kvepalai yra taip pat visiškai nauji ir nė karto nenaudoti. Jų pagrindinė funkcija yra kvapo nustatymas.

Dažnai testeriais vadinamus kvepalus galite rasti kvepalų parduotuvėse, kurie stovi vitrinose, kad pirkėjas prieš pirkdamas kvepalus galėtų lengvai, greitai užuosti norimą kvepalų kvapą. Juk tikriausiai niekas nenorėtų pirkti kvepalų pirmą jų nepauostęs. Net ir išuosčius patinkančius kelis kvapus yra pakankamai sudėtinga išsirinkti sau tinkantį ir patinkantį kvapą.

Testerinius kvepalus deja ne visi pasaulio kvepalų gamintojai turi. Tad tokius kvepalus perkant reikia pasikliauti ant kvepalų pakuotės aprašytais aprašymais, konsultančių ar draugų rekomendacijomis.

Kai kurie kvepalų gamintojai gali testerinius kvepalus pardavinėti ir be kamštelio. Tokiu būdu yra sumažinama šių kvepalų savikaina, kuri yra reikalinga parduotuvėms, kurios savo lentynose turi testerius, siūlydami vartotojams užuosti kvapą.

Šiuos kvepalus parduotuvėse galite nusipirkti paprastai pigiau, nei įprastose pakuotėse yra supakuoti kvepalai.

Taigi kokius kvepalus pasirinkite ir pirksite, priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, įsitikinimų, finansinių galimybių ir kita.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *