Pakabinami šviestuvai ir jų panaudojimas viešose erdvėse

Pagaliau atėjo metas, kai kuriant ne tik namų, bet ir viešų patalpų interjerą, žmonėms nebeužtenka įprastų, standartinių sprendimų. Įvairūs biurai, prekybos centrai bei valstybinės įstaigos nori, kad jų lankytojai atsidurtų malonioje, originaliai įrengtoje aplinkoje. Įnešti žaismingumo bei pagyvinti patalpas gali pakabinami šviestuvai. Jų dydžių, formų ir spalvų gausa leidžia pasirinkti pačius netikėčiausius derinius, kurie ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir padeda sukurti kokybišką, poreikius atitinkantį apšvietimą.

Ekrano apšvietimas

Lubų šviestuvasĮvairių parduotuvių bei didžiųjų prekybos centrų patalpose paprastai įrengiama daug ekranų, kuriuose transliuojama svarbi informacija, įvairios reklamos bei kita, su jų veikla susijusi video medžiaga. Kad ji matytųsi kuo aiškiau ir ryškiau, šalia ekranų įmontuojami pakabinami šviestuvai. Jie leidžia atkreipti dėmesį į rodomus vaizdus bei padeda reguliuoti monitoriaus apšvietimą.

Parduotuvių vitrinos

Nesvarbu, ar pardavinėjate drabužius, ar buitinę techniką – turite pasirūpinti, kad jūsų vitrinose esantys modeliai būtų matomi iš tolo. Tam pasitarnauja pakabinami šviestuvai, kurie suteikia žaismingumo ir maloniai traukia akį. Tai gali būti nedidelės lempos, ar modernūs, įdomiomis formomis apgaubti šviestuvai. Svarbu, kad jie atitiktų jūsų prekių koncepciją bei išryškintų jų privalumus.

Muziejai

Tai erdvė, kurioje būtini ne tik pakabinami šviestuvai, bet ir modernios, įleidžiamos lempos. Taip atsiskleidžia eksponatų forma, spalva, dydis ir kitos gerosios savybės. Jei pačiame muziejaus centre pastatytas neeilinis eksponatas, labai svarbu, kad visa įmanoma šviesa būtų nukreipta į jį. Tad čia galima pasitelkti fantaziją: kabinti ilgus, dekoratyvinius šviestuvus, pasirūpinti nedidelėmis, tačiau ryškiomis lemputėmis ar tiesiog įsigyti vieną milžiniško dydžio apšvietimo sistemą, kuri esant poreikiui nusileis iki norimo aukščio ir apšvies tinkamus kampus.

Restoranai

Restoranai – tai vieta, kur galima įgyvendinti visas savo idėjas. Pakabinami šviestuvai gali būti pagaminti rankomis, iš įvairių namuose turimų medžiagų, tokių kaip kartonas, nereikalingi drabužiai, siūlai ir t. t. Kadangi čia būtina jauki, romantiška atmosfera, nereikia persistengti su ryškumu – svarbu, kad žmonės jaustųsi apgaubti malonia šiluma ir akies nerėžiančia šviesa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *