Manikiūro rūšys

Manikiūras ir pedikiūras yra visame pasaulyje paplitęs reiškinys. Tvarkingi nagai tapo ne tik higienos, bet ir įvaizdžio dalimi, o dažna moteris manikiūrą laiko kaip žmogaus vizitine kortelę iš kurios galima susidaryti nuomonę apie žmogaus savybes.
Manikiūras ir pedikiūras mūsų galva yra plati sfera, todėl šis straipsnis yra skirtas smulkiau papasakoti apie manikiūrą ir jo rūšis, kad visi žmonės reguliariai einantys pas manikiūristą galėtu teisingai išsirinkti manikiūra pagal savo poreikius.

Manikiūro rūšys:

Klasikinis manikiūras

Klasikinis manikiūras tikriausiai labiausiai paplitusi manikūro rūšis. Šis manikiūras yra lengvai atliekamas, bet jo galimybės anaiptol nėra paprastos. Šio manikiūro pagalba galiama sutvarkyti net ir labai apleistus nagus.

Klasikinis manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Iš pradžių sausiems nagams yra atliekamas nagų dildinimas su dilde, po to ant nagų odelių yra užtepamas specialus kremas kuris suminkština odeles. Tada rankos yra pamerkiamos į vonelę su šiltu vandeniu ir aromatiniu aliejumi. Rankoms pakankamai atmirkus odelės yra nustumiamos ir pašalinamos specialiomis žirklėmis. Klasikinis manikiūras yra užbaigiamas nagų poliravimu, lakavimu ir galiausiai yra užtepamas specialus nagų tvirtikis tam, kad jūsų nagai ilgiau išliktų nepriekaištingi.

Karštas manikiūras

Karštas manikiūras yra tarsi klasikinio manikiūro atmaina tik ši manikiūro rūšis turi nuostabių gijimo savybių taip pat mažina uždegimą ir atstato pažeistą nagų struktūrą.

Karštas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Pagrindinis šio manikiūro akcentas yra šildoma vonelė į kurią yra pilamas specialus losjonas. Šis losjonas yra prisotintas įvairiausių komponentų kurie maitina ir sustiprina nagus. Nagų odelės atstumiamos yra lygiai taip pat kaip ir klasikiniame manikiūre. Ši manikiūro rūšis ypač tinka žmonėms kurių rankų oda yra labai sausa.

Europietiškas manikiūras (be odelių pjovimo)

Europietiškas manikiūras yra laikomas pačia nekenksmingiausia manikiūro rūšimi. Atliekant šį manikiūrą reguliariai nagų odelė taps tvarkinga, o nagai bus gražūs ir sutvarkyti.

Europietiškas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Iš pradžių nagai yra dildinami ir ant odelių yra uždedama speciali priemonė kuri yra sudaryta iš specialių vaisių ir pieno rūgščių. Užtepus šios premonės nagų odelės suminkštėja, jas galima lengvai nustumti su apelsinmedžio lopetėle. Europietiškas manikiūras yra užbaigiamas padengiant nagus laku, po to specialiu nagų stiprinimui skirtu aliejumi.

Prancūziškas manikiūras

Prancūziškas manikiūras buvo išrastas praeito šimtmečio viduryje, bet ne Prancūzijoje kaip kad teigia pavadinimas, o JAV. Prancūzišką manikiūrą išrado Džefas Pinkas. Dabar prancūziškas manikiūras yra laikomas viena populiariausių manikiūro rūšių, šis manikiūras puikiai tiks bet kokiomis progomis ir prie be kokios aprangos. Nagai padengti šiuo manikiūru atrodo nepriekaištingai.

Prancūziškas manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Nagų paviršius yra padengiamas skaidriu pagrindu, o galiukai yra nudažomi baltos spalvos laku. Tam, kad nagų linijos būtų lygios yra rekomenduojama atliekant šį manikiūrą naudoti specialius trafaretus. Po to kai baltas nagų lakas nudžiūva trafaretą reikia nuimti ir visą nagų paviršių padengti švelnaus atspalvio laku.

Aparatinis manikiūras

Aparatinis manikiūras dažniausiai yra atliekamas tuo atveju kai žmogui reikia pataisyti nagų formą ar išlyginti nagų paviršių. Šis manikiūras turi dar vieną teigiamą savybę, jis atliekamas daug greičiau, dėl to galite sutaupyti daug laiko.

Aparatinis manikiūras yra atliekamas tokiu būdu: Tokiam manikiūrui atlikti yra reikalinga speciali technika su specialiais antgaliais. Su šiais antgaliais yra atliekamos praktiškai tos pačios procedūros, kaip ir atliekant klasikinį manikiūrą, bet visas procesas vyksta daug greičiau ir ant sausos odos.

Spa manikiūras

Spa manikiūras gali ne tik sutvarkyti jūsų nagus, bet ir iš esmės pasirūpinti Jūsų rankų oda.

Spa manikiūras dažniausiai yra atliekamas kartu su papildomomis Jūsų rankoms skirtomis procedūromis. Spa maikiūro programa yra parenkama specialisto kuris nustato Jūsų bendrą rankų odos ir nagų būklę, todėl šis manikiūras yra idividuaus kiekvienam SPA salono lankytojui. Įprastai į SPA manikiūrą yra įtraukiamas pilingas, maitinamosios kaukės ir galiausiai atliekamas masažas.

Japoniškas manikiūras

Japoniškas manikiūras labiau yra skirtas gydyti jūsų rankas. Manikiūras pagreitina rankų žaizdų gijimą, o taip pat mažina rankų uždegimą. Japoniškas manikiūras gali sutvarkyti net ir tokius nagus kurie yra linkę skilinėti, jūsų nagai taps sveiki ir gražūs. Japoniškas manikiūras yra tinkamas tiek moterims tiek vyrams.

Parafinoterapija

Parafinoterapija – tai unikali manikiūro procedūra, kuri gerina ne tik nagų būsena, bet ir teigiamai veikia rankų odą. Teigiamas manikiūro rezultatas yra jaučiamas po pirmos procedūros. Rankų oda tampa minkšta ir švleni, o nagai gražūs ir sveiki.

Parafinoterapija galima atlikti bet kuriuo metų laiku, bet didžiausias procedūros poveikis yra jaučiamas šaltuoju metu laiku.

Jei jau išsirinkote savo manikiūrą, kviečiame Jus užsukti į Ąžuolyno SPA, kur bus atliktas Jūsų svajonių manikiūras Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *