Miegmaišiai – kaip išsirinkti geriausią?

Šiandien būtų gana sudėtinga įsivaizduoti stovyklavimą, nepasiėmus miegmaišio: jis užtikrina, kad miegoti bus šilta, o su savimi nereikės neštis jokių sunkių antklodžių. Miegmaišiai gali būti labai įvairūs, ir rinktis tikrai yra iš ko, tačiau kaip užtikrinti, kad išsirinksite tikrai geriausią miegmaišį?

Miegmaišiai gali būti su sintetiniu arba su pūkų užpildu. Paprastai miegmaišiai su pūkų užpildu yra kiek mažesni ir lengvesni, tačiau jie nelabai tiks drėgnam orui. Žinoma, tokie miegmaišiai yra kur kas šiltesni, tačiau ir jų kaina yra didesnė nei miegmaišių su sintetiniu užpildu.

Sintetinis miegmaišis puikiai tiks drėgnu oru, ir juos išdžiovinsite kur kas greičiau nei pūkinius. Tokie miegmaišiai pasirenkami dažniau, nes jų kaina yra mažesnė.

Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į miegmaišio formą: jų būna mumijos arba stačiakampio formos. Dažniau teigiama, kad patogesni yra stačiakampio formos miegmaišiai, tačiau tenka ilgiau laukti, kol gulėti jame taps šilta ir jauku.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į miegmaišio temperatūrą – ji yra nekintanti ir visada išsilaiko tokia pati. Taigi, svarbu, kokiu oru dažniausiai keliaujate stovyklauti – nuo to priklausys, kokį miegmaišį jums vertėtų pasirinkti.

Gana dažnai dėmesys kreipiamas ir į miegmaišio dydį, kai jis yra suvyniotas – dažniausiai norima, kad miegmaišis būtų kuo kompaktiškesnis, nes įvairiuose žygiuose gana dažnai tenka įveikti gana nemažus atstumus, ir visus daiktus neštis kartu su savimi. Taigi, apsvarstykite, kokio dydžio miegmaišis jums bus patogiausias.

Taip pat svarbu ir tai, kur perkate miegmaišį. Gana dažnai jie įsigyjami tiesiog didesnėse maisto prekių parduotuvėse, tačiau čia įsigytų miegmaišių kokybė džiugina tikrai ne visada. Žinoma, jei miegmaišį panaudosite tik vieną kartą, tikrai nėra prasmės investuoti daugiau pinigų, tačiau, jei jums miegmaišio prireikia dažniau, patartina jį įsigyti specializuotoje parduotuvėje – čia tikrai rasite didelį miegmaišių pasirinkimą, ir galėsite išsirinkti tikrai kokybišką ir patvarų miegmaišį. Jį galite įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir internetu – taip galėsite sutaupyti savo brangaus laiko ir įsigyti jums reikalingų prekių.

Turizmo prekės prieinamos internetu Active24.lt internetinėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *