Miegmaišiai keliaujantiems – svarbiausi kokybės kriterijai

Miešmaišis keliautojuiJei planuojate ilgesnės trukmės kelionę, jums reikės kokybiško, šilto ir patikimo miegmaišio. Profesionalūs miegmaišiai keliaujantiems užtikrins maksimalų komfortą ir ramų poilsį žygio metu. Tiesa, kad nenusiviltumėte, neskubėkite priimti sprendimo – primename, kad skirtingų kategorijų miegmaišiams keliami atskiri reikalavimai, atsižvelgiant į kelionės trukmę, jos pobūdį ir oro sąlygas.

Poreikių įvertinimas

Ieškodami jūsų išsikeltus lūkesčius atitinkančio miegmaišio, visų pirma atsakykite, kokiu tikslu miegmaišis bus naudojamas. Šiuo atveju vadovaukitės universalia taisykle – kas tinka visiems, netinka niekam. Tai reiškia, kad tas pats miegmaišis netiks ilgoms ir trumpoms kelionėms, vasaros ir žiemos išvykoms. Be to, miegmaišis turi būti pasirenkamas ir atsižvelgus į aplinkybes, pvz., ar kelionės metu lis, ar pus stiprus vėjas ir t. t. Kitaip sakant, prieš keliaudami į pasirinktą turistinių prekių parduotuvę, visų pirma nuspręskite, koks miegmaišis ir kur bus naudojamas. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su šios srities profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

Miegmaišio užpildas

Vienas svarbiausių atrankos kriterijų – miegmaišio užpildas. Patys geriausi miegmaišiai pildomi sintetinėmis medžiagomis arba natūraliais pūkais. Sintetinio užpildo miegmaišiai paprastai rekomenduojami ilgoms kelionėms, kuriose susiduriama su drėgmės problemomis, t. y. yra didžiulė tikimybė, kad miegmaišis sušlaps ir kurį laiką bus drėgnas. Šiuo atveju sintetinis užpildas užtikrins greitesnį džiovimo procesą. Iš kitos pusės, pūkinio užpildo miegmaišiai yra patogesni, šiltesni ir komfortiškesni. Deja, šie miegmaišiai kaupia drėgmę. Minėtasis pasirinkimas rekomenduojamas kelionėms, kurių metu bus šalta ir sausa.

Miegmaišio temperatūros standartas

Itin svarbus miegmaišio pasirinkimo kriterijus – temperatūros standartas. Paprastai išskiriamos keturios pagrindinės temperatūros grupės: viršutinė ribos grupė, komforto grupė, žemutinė ribos grupė ir ekstremali grupė. Nebijokite klausti – turizmo prekių pardavėjai išsamiai paaiškins, kuo skiriasi viena grupė nuo kitos. Primename, kad moters organizmas jautriau reaguoja į šaltį.

Miegmaišio gamintojas

Kad miegmaišis būtų patogus, užtikrintų ramų ir komfortišką poilsį, rinkitės žinomą ir rinkoje vertinamą miegmaišių gamintoją. Itin palankiai Europoje vertinami HUSKY gaminiai atitinka individualius klientų poreikius, išsiskiria aukšta kokybe, patikimu naudojimu ir ilgaamžiškumu. HUSKY internetinė parduotuvė siūlo plačią turistinių prekių pasiūlą, pritaikytą vyrų, moterų ir vaikų poreikiams. Skirtingų kategorijų miegmaišiai tiks tiek ramioms kelionėms miesto sąlygomis, tiek ekstremaliems žygiams kalnuose, vasaros ir žiemos išvykoms. Svarbiausia – racionaliai įvertinti savo poreikius ir rinktis konkrečiai kelionei pritaikytas prekes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *