Naujų patalpų biurams nuoma Kaune tapo gerokai patogesnė

Verslo patalpos KauneKad verslas būtų sėkmingai vystomas, būtinos patogios biuro patalpos. Iš tiesų, naujų patalpų biurams nuoma Kaune pastaraisiais metais gerokai išsiplėtė dėl augančio klientų skaičiaus. Vis daugiau smulkių, vidutinių ir pradedančiųjų verslininkų supranta biuro svarbą, todėl ieško patogių patalpų, kuriose galėtų dirbti su savo komanda. Ilgą laiką išsinuomoti biurą galėjo tik gana dideles pajamas gaunančios įmonės, kurioms brangi atskiro biuro nuoma būtų „įkandama“. Šiandien situacija iš esmės pasikeitė, kadangi nuomos paslaugos tapo kur kas lankstesnės, patogesnės ir priimtinesnės.

Daugiau erdvės

Augant verslo poreikiams, didmiesčiuose ėmė daugėti biurams skirtų verslo centrų. Tai itin patogus sprendimas tiek smulkiam, tiek vidutiniam verslui, ieškančiam biuro patalpų. Besiplečiančios biuro patalpos suteikė kur kas palankesnes pasirinkimo galimybes, todėl šiandien verslas gali laisviau rinktis tiek patalpų vietą (dirbti tiek miesto centre, tiek toliau nuo centro esančiuose verslo centruose), tiek patalpų dydį ar interjerą. Modernūs verslo centrai siūlo įvairių dydžių patalpas ir darbo erdves, atitinkančias tiek nedidelio kolektyvo, tiek didesnės grupės poreikius.

Lankstesnės kainos

Naujai kuriami verslo centrai keičia rinkos situaciją ir siūlo gerokai patrauklesnes biurų nuomos kainas. Net ir tuo atveju, jei neseniai pradėjote verslą, todėl jūsų kolektyvą sudaro vos keli žmonės, modernūs verslo centrai turės ką pasiūlyti – nedidelės kvadratūros biurus, kuriuose patogiai jaustumėtės darbo dieną, o nuomos mokestis nedraskytų kišenės. Tiesa, šiuo atveju, ypač tuomet, jei pasirašote ilgalaikės nuomos sutartį, nepamirškite pagalvoti apie tai, kad laikui bėgant jūsų verslo apimtys gali plėstis, o darbuotojų skaičius – augti, todėl imdami mažesnį biurą rizikuojate jame netilpti.

Daugiau patogumo

Šiuolaikiniai verslo centrai supranta, kad darbo diena negali apsiriboti vien sėdėjimu prie kompiuterio. Kad dirbtumėte produktyviai, privalote jaustis patogiai, skirti laiko poilsiui ir pietums. Darbuotojų patogumui daugelis verslo centrų siūlo nemokamas automobilių stovėjimo aikšteles, kad atvykus į darbą nereikėtų sukti galvos dėl automobilio saugumo ir biuro pasiekimo, taip pat – erdvias ir patogias virtuves, kuriose būtų galima papietauti ar ramiai užkandžiauti, poilsio erdves ir laisvalaikio zonas, skirtas atsipūtimui ir laisvoms minutėms nuo darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *