Parkingas Kauno oro uoste – mažai kainuojanti prabanga

Vykstant į išsvajotas atostogas, išsiruošus į verslo kelionę, iškyla problema – kur saugiai pastatyti automobilį? Žinoma, jeigu gyvenate tame pačiame mieste, kuriame yra oro uostas, galite pasinaudoti taksi arba pavežėjų paslaugomis. Tačiau kaip elgtis, jeigu suplanuotas skrydis iš Kauno oro uosto, o jūs gyvenate Vilniuje, ar kitame, gerokai nuo Kauno oro uosto nutolusiame mieste? Kur saugiai palikti savo transporto priemonę? Ar verta taupyti savo automobilio saugumo sąskaita?

Automobilio stovėjimas nesaugomoje aikštelė – tiesus kelias į vagystes. Dar yra žmonių, susidariusių klaidinga nuomonę, jog parkingas Kauno oro uoste – itin prabangus, daug finansinių išteklių reikalaujantis malonumas. Taupumo sumetimais, tokie žmonės nusprendžia rizikuoti ir palikti automobilį toliau nuo oro uosto įsikūrusiose, nesaugumose, nemokamose aikštelėje. Tai esminė klaida, kuri gali gerokai apkartinti kelionės džiaugsmus. Žinoma, šiais laikais, automobilių vagysčių procentas yra gerokai mažesnis, nei gūdžiais, 90-aisiais metais. Tačiau tikrai nereikėtų atsipalaiduoti. Jeigu pasirinkote nesaugią, automobilio stovėjimo vietą, tikrai tikėtina, jog grįžę nerasite veidrodėlių, o pačiu ekstremaliausiu atveju – pačio automobilio. Parkingas Kauno oro uoste tikrai nėra finansiškai neįkandama paslauga, tad tikrai neverta rizikuoti savo gerove.

Stovėjimo aikštelių pasiūla Kauno oro uoste išties didelė. Kiekvienas gali pasirinkti variantą, atsižvelgiant į savo norus, finansines galimybes. Pasinaudojus išankstinėmis, stovėjimo aikštelių paslaugomis ir užsisakius automobilio stovėjimo paslaugą internetu, šios paslaugos kaina greičiausiai nesieks 5 Eur. Tikrai tikėtina, jog vienas sumuštinis lėktuve ar kavos puodelis oro uoste kainuos daugiau, nei visa para, saugaus jūsų automobilio prieglobsčio, saugomoje stovėjimo aikštelėje. Tad rizikuoti ir palikti transporto priemonę likimo valiai, neaiškioje vietoje – tiesiog nelogiška.

Išankstinė parkavimosi vietos rezervacija – protingas sprendimas ir laiko atžvilgiu. Visi esame susidūrę su situacija, kuomet skubame į lėktuvą, o visos parkavimo vietos – užimtos. Tokia, nedėkinga situacija sukelia stresą, užtemdo gerą nuotaiką, priverčia ieškoti alternatyvių, skubių sprendimų, kurie dažniausiai yra tiesus kelias neplanuotų, didelių išlaidų link. Išankstinė, parkavimosi vietos rezervacija padeda išvengti šių, nemalonių, stresinių situacijų ir sutaupyti laiko. Jums nereikės blaškytis, sukti didelių ratų aplink oro uostą ieškant parkavimo vietos. Parkingas Kauno oro uoste suteikia galimybę saugiai ir greitai pastatyti automobilį saugumoje aikštelėje bet kuriuo paros metus. Stovėjimo aikštelės įsikūrusios greta oro uosto, tad išvykimo salę pasieksite per kelias minutes.

Verslo ar poilsinėms kelionėms ruošiamės iš anksto. Ieškome viešbučių, rezervuojame automobilį, dėliojamės maršrutus, kruopščiai pasiruošiame kelionei reikalingus dokumentus, susidedame visus, reikalingus daiktus. Norint išvengti streso ir neplanuotų rūpesčių, savo automobiliu taip pat reikėtų pasirūpinti iš anksto. Saugi, patogi parkavimo vieta – savaime suprantamas dalykas, kurio negalima nuvertinti ar pamiršti. Juk tikrai nesinorėtų, kad rezultatyvios verslo kelionės ar puikių atostogų nuotaiką užtemdytų neplanuotos, su automobiliu susijusios problemos, kurių buvo galima išvengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *