Plaukų priežiūra: ką svarbiausia apie tai žinoti?

Gražūs plaukaiGražūs ir sveiki plaukai puošia ne tik moteris, bet taip pat ir vyrus, tačiau ne kiekvienas gali tuo pasigirti. Nors neretai manoma, kad gražūs plaukai yra gamtos dovana, tačiau iš tiesų ne ką mažiau svarbi tinkama plauku prieziura, kuri gali padėti pasiekti iš tiesų puikių rezultatų. Taigi, ką svarbiausia apie tai žinoti?

Pirmiausia reikėtų pasirinkti tinkamą šampūną ir kondicionierių. Šios plaukų priežiūros priemonės turi tikti tam tikram plaukų tipui – riebiems plaukams tikrai netiks sausų plaukų priežiūros priemonės, ir atvirkščiai. Jei plaukai yra plaunami kiekvieną dieną, tokiu atveju būtina pasirūpinti šampūnu, kuris yra tinkamas dažnam galvos plovimui. Kondicionierius taip pat gali padėti puoselėti plaukus, nepriklausomai nuo jų tipo, tad ir šią priemonę vertėtų rinktis atidžiai. Kas savaitę patartina naudoti plaukų kaukę, kuri padės apsaugoti plaukus nuo žalingo poveikio, plaukus suminkštins ir pavers juos labiau žvilgančiais.

Taip pat svarbu ir tai, kad plauku prieziura būtų racionali. Vertėtų vengti dažno plaukų dažymo ar modeliavimo tiesintuvu bei garbanojimo žnyplėmis. Tuo atveju, jei plaukai yra paveikti dažymo, reguliariai naudokite plaukų aliejų, kuris plaukus pamaitins iš vidaus. Jei yra galimybė plaukams išdžiūti natūraliai, plaukų džiovintuvą naudokite kuo rečiau, nes jis gali labai išsausinti plaukus.

Dar viena svarbu plaukų priežiūros priemonė – tai specialūs vitaminai plaukams, kurie padeda pasiekti ilgalaikio rezultato. Dėl tam tikrų priežasčių organizmas gali stokoti reikalingų medžiagų – jų ne visada gaunama su maistu, o organizmui nusilpus gali būti pastebima ir suprastėjusi plaukų būklė. Kad taip nenutiktų, patartina periodiškai vartoti vitaminus plaukams, ir tai jums padės pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

Turime sutikti, kad tinkama plauku prieziura yra gana paprasta, tačiau svarbiausių taisyklių laikomasi tikrai ne visada. Taigi, pasirūpinkite, kad jūsų plaukai nebūtų alinami, jei tenka naudoti džiovintuvą, tiesintuvą ar garbanojimo žnyples, rinkitės priemones, kurios plaukus gali apsaugoti nuo karščio, taip pat karts nuo karto palepinkite plaukus kaukėmis bei aliejais bei periodiškai vartokite vitaminus plaukams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *