Prezervatyvų pirkimas internetu: populiariausi mitai

Nors niekas neabejoja, kad prezervatyvai, kurie parduodami internetu, yra puikus pasirinkimas, kuris turi daug privalumų, verta pasakyti, kad šis populiarumo nestokojantis variantas vis dar yra gaubiamas įvairių mitų. Dalį jų šiandien būtinai išsklaidysime. Na, o, jei jūs esate vienas iš tų, kuris nori atskirti mitus nuo tiesos, šis straipsnis skirtas būtent jums.

Jei internetu prezervatyvai kainuoja pigiau, reiškia, jie turi trūkumų

Ypač dažnai galima išvysti, jog interneto parduotuvėse prezervatyvai kainuoja bent šiek tiek mažiau. Būtent su tuo ir yra susijęs ir vienas populiariausių mitų – teigiama, kad jei prezervatyvai pigiau kainuoja interneto parduotuvėse, tai šios prekės turi trūkumų. Puiki žinia ta, jog tai yra tikrų tikriausias mitas – jei prezervatyvai pigiau kainuoja internetu, tai tikrai nereiškia, kad prekė turi trūkumų, kaina mažesnė yra dėl kitų priežasčių.

Prezervatyvai internetu gali būti įsigyjami tik nuo 08.00 iki 17.00 valandos

Dar vienas ypač paplitęs mitas yra susijęs su internetinių parduotuvių darbo laiku bei laiku; neretai galvojama, kad internetinių parduotuvių darbo laikas yra toks pats ir kaip ir daugelio kitų organizacijų – nuo 08:00 iki 17:00 valandos, tad ir visos prekės, kurias galime rasti parduotuvėse, gali būti įsigyjamos tik tokiu metu. Dar viena gera žinia yra ta, kad teiginys – ne kas kita, kaip plačiai paplitęs mitas, tad prekių galite įsigyti bet kuriuo paros metu, kuris jums yra patogus.

Prezervatyvai internetinėse parduotuvėse gali būti įsigyjami tik darbo dienomis

Dar vienas mitas, ypač panašus į ką tik aprašytą, yra toks: prezervatyvai internetinėse parduotuvėse gali būti įsigyjami tik darbo dienomis. Šis mitas kyla iš to paties įsitikinimo, kad internetinių parduotuvių darbo laikas yra ribotas. Tačiau tikroji situacija visai kitokia – kadangi internetinės parduotuvės veikia 7 dienas per savaitę, tai reiškia, kad prezervatyvai gali būti įsigyjami tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

Vienoje internetinėje parduotuvėje gali rasti tik vieno gamintojo prezervatyvų

Pats metas pristatyti ir paneigti dar vieną labai plačiai paplitusį mitą – neretai manoma, kad vienoje internetinėje parduotuvėje galima įsigyti tik vieno gamintojo prezervatyvų. Ir nors pačios internetinės parduotuvės sprendžia, kelių gamintojų prezervatyvai bus parduodami, reikia pastebėti, kad nėra apsiribojama tik vienu gamintoju – paprastai asortimentą sudaro bent 3 – 4 gamintojų prezervatyvai.

Labai plačiai paplitę mitai gali suklaidinti ne vieną pirkėją, todėl svarbu įsidėmėti visą su jais susijusią informaciją – tik tokiu atveju jūsų sprendimai nebus susiję su klaidingai įsitikinimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *