Šiuolaikinių seifų galimybės: paieškos ir atradimai

Natūralu, kad ieškant kokybiško seifo saugumo kriterijai yra patys svarbiausi. Kadangi egzistuoja plati įvairiausių seifų pasiūla – tik lygindami galite atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Juolab, konsultacija su profesionalais labai naudinga ir reikalinga, tačiau tik žingsnis po žingsnio ir pokalbis gali garantuoti, kad atrasite tai, ko ieškote.

Suskaičiuojama, kad yra daugiau nei kelioliką visiškai skirtingų seifo rūšių. Kiekvieni iš jų pasižymi skirtingomis charakteristikomis, kurios ir gali nulemti, kuris variantas labiausiai tinka Jums.

SeifaiKiekvieno vagies tikslas yra įsilaužti į seifą, kuriame dažniausiai laikomi brangūs daiktai. Žinoma, žmonės dažnai juose laiko moraliai, o ne materialiai brangius daiktus, tačiau bet kuriuo atveju to nežinant bandoma pasiekti vidų.

Seifų spynos pasirinkimas: raktinės

Raktinės spynos yra pigiausias pasirinkimas, tačiau tikrai ne toks saugus. Anksčiau tai buvo vienintelis užraktas, tad žmonės negalėjo rinktis iš kitų alternatyvų. Šiuo metu yra kur kas daugiau galimybių, tad natūralu, kad norisi atrasti geriausią ir tvirčiausią.

Taigi, ieškodami Jums labiausiai tinkamo seifo nepamirškite palyginti užraktų galimybes ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Mechaninės spynos

Mechaninės spynos dažnai pažįstamos iš filmų, kadangi šiuo metu tai nėra populiarus pasirinkimas. Nustebtumėte, kaip dažnai savininkai negali patekti į savo seifo vidų vien todėl, kad paprasčiausiai nesugeba tinkamai sudėti visų skaitmenų, kurie atrakina spyną. Dažnai pasitaiko tokių atvejų, kad vagišiai kur kas greičiau įsilaužia nei savininkai, kurie turi mažai patirties. Taigi, nors tai pigus pasirinkimas, visgi, reikia pagalvoti apie tai, kad nėra itin dažnas.

Elektroninės spynos

Elektroninės spynos yra kur kas modernesnis pasirinkimas, tad jeigu ieškote kokybės – pagalvoti apie šias tikrai verta. Jų metu sugalvojama tam tikra skaičių kombinacija, kurią suspaudus seifas atsidaro. Dažniausiai žmonės renkasi konkrečias kombinacijas, kurios yra susijusios su tam tikra data. Seifų pardavėjai to nerekomenduoja, kadangi vagišiai dažniausiai ir bando tokias įprastas kombinacijas, kurios anksčiau arba vėliau padeda patekti į seifo vidų. Taigi, galvodami apie kombinacijas būtinai įvertinkite ne tik patogumu, tačiau saugumo faktorius.

Biometrinės spynos

Šio tipo spynos yra pačios moderniausios. Jų metu yra nuskenuojamas savininko piršto antspaudas ir jam atitikus seifas paprasčiausiai atsidaro. Kol vieni tikina, kad tai pats tvirčiausias atrakinimo būdas, tuo tarpu kiti argumentuoja, kad dažai tokios spynos sukelia papildomą pavojų avininkams.

Pardavėjai teigia, kad reikia mažiau žiūrėti filmų, kadangi tinkamai paslėptas seifas – puiki apsauga. Nerodykite, kad turite ką slėpti ir atitinkamai nebus žmonių, kurie ieško Jūsų turto.

Saugumo reitingas

Kiekvienas seifas yra įvertinamas tam tikru saugumo reitingu, kuris nulemia, kokio saugumo seifą pasirinkote. Dažniausiai tai remiasi ne tik į užraktą, tačiau tuo pačiu ir į papildomą apsaugą. Pavyzdžiui, kai kurie seifai gali padėti sėkmingai apsisaugoti nuo tiesioginių liepsnų. Tokiu atveju namuose kilus gaisrui galite būti tikras, ka seife esantys dokumentai bus visiškai apsaugoti.

Taip pat naudinga pagalvoti, ar nereikalingas Jums seifo draudimas. Tiksliau, seifo turinio draudimas, kurį teikia įprastos draudimo kompanijos. Žinoma, ne visos sutinka apdrausti, tačiau daugelis linkusios. Taip pat dažniausiai draudimo metu reikia patikslinti nuo ko tiksliai draudimas yra siūlomas. Nuo vagišių, gaisro ar gamtos stichijų, kurios taip pat gali pakenkti net ir labai intensyviai saugomam seifui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *