Sprendimai būsto įsigijimui Vilniuje: ką pataria brokeriai? KLAIDA

Svajojate apie naujus namus, skaičiuojate savo pajamas ir galvojate, kokį būstą galite sau leisti? Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad šiuo metu būsto įsigyjimui Vilniuje taikomos itin geros sąlygos, vis dėlto, skubėti neverta – būtina racionaliai įvertinti visas galimybes ir perspektyvas, be to, nepriklausomai nuo to, ar butą pirksite iš turimų santaupų, ar skolinsitės iš banko ar kredito teikėjo, turite gerai pagalvoti, ar didelės vertės pirkinys nekeis įprastos jūsų šeimos buities ir gerovės.

Senos statybos daugiabučių privalumai

Naujas būstas VilniujeVienas svarbiausių klausimų, kuriuos turite išspręsti prieš pirkdami būstą, – pagalvoti, ar orientuositės į naujos, ar į senos statybos daugiabučius. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Senos statybos daugiabučiai kainuoja mažiau, todėl tai priimtinesnis sprendimas žmonėms, kurie nori mažesnės paskolos arba planuoja būstą pirkti iš savo santaupų. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad senos statybos daugiabučiai siejami su prastesne gyvenimo kokybe. Šių daugiabučių inžinerinės sistemos yra gerokai pasenusios, laiptinės ir liftas – neprižiūrėti ir netvarkingi. Galiausiai, daug klausimų kelia ir brangus šildymas, taip pat – saugumas. Senuose daugiabučiuose dažniau triukšmaujama, aplink namus fiksuojamas didesnis nusikalstamumas. Žinoma, iš kitos pusės senų daugiabučių gyventojai teigia, kad negalima paneigti ir neabejotinų šių namų privalumų – be žemesnės kainos giriamas ir patogus, tradicinis būstų išplanavimas, kokybiškos statybinės medžiagos, gera garso izoliacija, patogūs mikrorajonai ir kt.

Kodėl NT brokeriai rekomenduoja naujos statybos daugiabučius?

Naujos statybos daugiabučiai kainuoja gerokai daugiau, todėl paprastai jiems reikalinga paskola. Vis dėlto, NT brokeriai teigia, kad investuodami į naujos statybos namus visuomet išlošiate, kadangi toks būstas ilgus metus išsaugo savo vertę, jį lengviau parduoti. Be to, naujos statybos projektai išsiskiria itin funkcionaliu išplanavimu, patogia lokacijos vieta, kad galėtumėte be rūpesčių naudotis tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Naujos statybos projektai Vilniuje orientuoti į gyventojų saugumą, todėl turi rakinamus vidinius kiemus, kuriuose galite smagiai leisti laiką su šeima ir artimaisiais. Gyventojus saugo ir rakinamos laiptinės, privačios automobilių stovėjimo aikštelės. Galiausiai, atsižvelgiant į augančius pirkėjų poreikius, daugelis naujos statybos vystytojų siūlo optimalų kainos ir kokybės santykį, užtikrindami, kad svajonių namus galėtumėte įsigyti už dar geresnę kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *