Slidinėjimo akiniai: kaip išsirinkti?

Slidinėjimas pastaruoju metu tampa vis populiaresnis: gana dažnai renkamasi išvykas į užsienio šalis, kurios didžiuojasi kalnais ir slidinėjimo trasomis, ir tai teikia tikrai nemažai įspūdžių. Vis dėlto, ruošiantis tokiai išvykai,labai svarbu tinkamai pasirūpinti įvairia slidinėjimo atributika, ir slidinėjimo akiniai tiesiog yra privalomi.

slidinėjimo akiniaiKartais klausiama, ar tai yra būtinybė, ar stiliaus reikalas, tačiau atsakymas būtų vienareikšmiškas – slidinėjimo akiniai yra privalomi, kadangi leidžiantis nuo kalno jie apsaugo akis nuo sniego ei mažų ledo skeveldrų, kurios gali padaryti žalą akims. Taigi, be slidinėjimo akinių išsiversti tikrai nepavyks. Jų pasirinkimas šiandien yra tikrai platus, taigi, rinktis bus iš ko. Renkantis slidinėjimo akinius, vertėtų atkeiti dėmesį į ventiliacines angas – kuo jos yra didesnės, tuo geriau saugo nuo aprasojimo, taigi, galite būti tikri, kad akiniai nekels jums diskomforto. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar akiniai yra poliarizuoti – tokiu atveju būsite garantuoti, kad jie apsaugos jūsų akis nuo UV spindulių. Nors kartais manoma, kad žiemos metu ultravioletiniai spinduliai nėra pavojingi, tačiau tai tikrai nėra tiesa, todėl būtina pasirūpinti kokybiškais ir savo paskirtį puikiai atitinkančiais slidinėjimo akiniais.

Kartais jų atsisakoma dėl gana keistų priežasčių, pavyzdžiui, kad jie atrodo nelabai estetiškai, baiminamasi, ar jie nežaloja plaukų ir t.t. Dėl šių dalykų tikrai neverta nerimauti, nes slidinėjimo akinių pagrindinė funkcija yra apsaugoti akis. Jei esate trumparegiai, galite pasirinkti tokius slidinėjimo akinius, kurie yra didesni ir galėtų apgaubti korekcinius akinius arba rinktis slidininkų akinius su dioptrijomis.

Slidinėjimo akinius vertėtų pirkti specializuotose turizmo ir laisvalaikio prekių parduotuvėse – jų galite rasti ir fizinių, ir internetinių. Čia tikrai galite rasti gausų kokybiškų akinių pasirinkimą, taigi, tikrai išsirinksite sau tinkamiausius. Nepamirškite, kad pagrindinė slidininkų akinių funkcija yra apsaugoti akis, taigi, rinkitės tokius, kurie geriausiai atitiktų jiems keliamus reikalavimus. Jei svarstote, ar rasite laiko nuvykti į specializuotą parduotuvę, nesijaudinkite, nes akinius galite įsigyti internetu – tam nesugaišite daug laiko, o akiniai jums bus pristatyti tiesiai į jūsų nurodytą vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *