Vaikų gimtadieniai – sunki misija tėvams?

Organizuoju vaiko gimtadienįTurbūt niekas nepajėgtų paneigti, kad didžiausią laimę kiekvienam atneša vaikai, matymas juos pirmą gimimo dieną, pirmus žingsnius, pirmųjų žodžių išgirdimas. Yra sakoma, kad didžiausia kiekvieno žmogaus gyvenimo misija yra išauginti dorus vaikus, kurie perimtų šią misiją iš savo tėvų ir taip tęstųsi iš kartos į kartą. Tačiau dažnai tėvams kasmet kyla didžiulis galvos skausmas – kaip pernelyg daug neišlaidaujant, padaryti savo vaikui tokią gimtadienio šventę, kuri jam įsimintų visam gyvenimui. Dažniausiai tėvai tiesiog pristygsta idėjų ir tai jie stengiasi kompensuoti didesnėmis išlaidomis, o tai nebūtinai reiškia, kad brangesnis yra geresnis. Taigi, kaip išspręsti bėda pavadinimu „vaikų gimtadieniai“.

Visu pirma, tėvams reiktų neužmiršti, kad vaikų gimtadieniai yra ne jiems, o jų vaikams. Dažnai tėvai stengiasi įsivaizduoti ko jie norėjo būdami tokio paties amžiaus ir yra beveik įsitikinę, kad jų vaikams tai taip pat labai patiks. Tai yra vienas iš prasčiausių minčių. Tėvams yra būtina įsiklausyti į savo vaikus į jų troškimus bei pomėgius. Žinoma, dažnas pagalvosite, kad maži vaikai patys nežino ko nori ir įsiklausimas yra neįmanomas bei nerealistiškas. Bet nereikia perdėti. Gi visuomet puikiai matosi, kas jūsų vaiką priverčia plačiai bei nuoširdžiai nusišypsoti, kada jūsų vaikais jaučiasi tikrai laimingas. Niekas nesako, kad reiktų pildyti kiekvieną vaiko norą, tačiau tikrai yra įmanoma pamatyti, kas jūsų vaikui yra arčiausiai širdies.

Taip pat, dar vienas be galo svarbus dalykas yra nepersistengti. Žinoma, tėvų meilė vaikams yra pati didžiausia ir jie padarytų viską dėl jų, kas tik yra jų galiose, tačiau nereikia visko persūdyti. Vaikai negimsta išrankūs ar išlepinti, juos tokius išauklėja, o vėliau tėvai skundžiasi. Svarbiausia, kad aplink jūsų atžalą sukiotųsi geriausių draugų kompanija, kad jie turėtų užsiėmimą ir kad jų dėmesys būtų nuolat prikaustytas. Jeigu manote, kad tai yra sunkiai įgyvendinama, klystate. Vienas personažo vaidinimas, keletas smagių žaidimų ir jūsų vaiko gimtadienis bus pavykęs puikiai.

Taigi, jeigu vis dar manote, kad vaikų gimtadieniai yra tikras galvos skausmas kiekvienam, kas jų turi, turėtumėte pradėti keisti savo mąstymą. Tai tikrai nėra taip sunku, kaip daugelis įsivaizduoja. Svarbiausia nemėginkite sieti savų pomėgių vaikams, o įsiklausykite į juos pačius. Nebūtina išleisti didžiules pinigų sumas, kad gimtadienis puikiai pavyktų. Tai tikrai negarantuoja puikiai praleisto laiko. Svarbiausia yra suorganizuoti viską taip ,kad svečiai bei jubiliatas nesijaustų tarsi be veiklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *