Vaikų gimtadienis – ką reikia žinoti?

Tėveliams daugiausia rūpesčių kelia vaikų gimtadienis. Tai šventė, kuri turi praeiti linksmai ir sklandžiai. Tam, kad taip ir būtų tenka skirti ne mažai laiko, todėl svarbu viską tinkamai suplanuoti. Tik tuomet šventė bus nepamirštama.

vaikų gimtadienisKur ir kaip organizuoti gimtadienį, priklauso nuo metų laiko ir vaikų pomėgių. Kartais galime išgirsti skundų, kad vasarą gimusieji tikri laimingieji, nes jiems gerokai paprasčiau rengti gimtadienio pokylius. Tai nėra tiesa. Pagalvokite, kiek daug pramogų galima sugalvoti ne tik vasarą, bet ir žiemą? Žinoma, kad nepavyks suorganizuoti plaukimo baidarėmis žiemą, tačiau galima rinktis slidinėjimą. Bet kuriuo metų laiku galima organizuoti šaudymą lazeriu ar apsilankymą boulinge. O galbūt patiks ledo arenos pramogos? Juk tam nebūtina, kad būtų puikus saulėtas oras. Taigi, surasti tinkamų pramogų tikrai įmanoma, tereikia pagalvoti.

Dažnai tėveliai negali apsispręsti kur surengti šventę vaikams. Namuose norint rengti gimtadienį teks apgalvoti daug smulkmenų. Pasirūpinti ne tik namų tvarka ir dekoracijomis, bet ir maistu, gėrimais bei žaidimais. Dažnai toks gimtadienis tėveliams būna tikras išbandymas, todėl nusprendžiama užsakyti staliukus picerijoje ar įvairiuose žaidimų kambariuose, ar salėse. Jums tik reiks rezervuoti laiką bei išrinkti maistą. Taip pat, jei ta vieta, kurioje bus švenčiamas gimtadienis, bus toliau nuo namų, teks pasirūpinti ir vaikų atvežimų bei parvežimu.

Niekuomet vaikų gimtadienis neapsieina be pramogų ir žaidimų. Ką pasirinkti priklauso nuo vaikų amžiaus bei pomėgių. Taip pat svarbu atminti, kad mergaitės mėgsta vienokius užsiėmimus, o berniukai kitokius. Jei gimtadienio šventėje bus tiek mergaičių, tiek ir berniukų reikėtų sugalvoti daugiau komandinių žaidimų, kurie tiks visiems. Jei bus vien mergaitės, tai galima užsakyti teatralizuotą pasirodymą. Tuo tarpu berniukai bus nustebinti pasivažinėjimu kartingu ar žaidimu lazeriais.

Ne tik žaidimai, bet ir maistas labai svarbus. Kuo karštesnis oras, tuo daugiau šaltų užkandžių turėtų būti patiekta. Desertui puikiai tiks ledai, ledų ir pieno kokteiliai ar ledų tortas. Žiemą vaikams patiks net ir pica, kuri daugeliui tapo klasika. Saldumynai neturėtų būti itin riebūs ir kaloringi. Vaisiai taip pat turi būti ant vaišių stalo.

Kad ir kur, ir kaip organizuosite vaikų gimtadienį, atminkite, kad tai vaikų šventė, kurios metu svarbiausia vaikų pramogos ir žaidimai. Linksmi užsiėmimai neleis nuobodžiauti. Puikiai surengtą šventę mažieji šventės dalyviai ilgai atmins, todėl pasistenkite šiuos prisiminimus paversti tik gerais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *