www lsas lt

Psichologas internetu: privalumai ir trūkumai

Jei yra reikalinga psichologo konsultacija, tokiu atveju neretai kyla klausimas, koks psichologas galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius. Taip pat šiandien neretai yra pasvarstoma apie galimybę pasikonsultuoti nuotoliniu būdu, ir neretai keliamas klausimas, ar psichologas internetu iš tiesų gali puikiai pateisinti lūkesčius. Taigi, ar tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti?

PsichologasJei neturima pakankamai laiko nuvykti pasikonsultuoti su psichologu, tokiu atveju tikrai gali praversti nuotolinė konsultacija, ir šiandien tokias paslaugas teikia ne taip ir mažai psichologų. Internetu galima pasikonsultuoti tam tikru jūsų pasirinktu laiku, ir registruotis konsultacijai paprastai galima dar iš anksto. Tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad psichologas iš tiesų bus laisvas, taigi, galėsite pasikonsultuoti tam tikru paskirtu laiku.

Nors kartais abejojama, ar nuotolinė konsultacija gali būti tokia pat kokybiška, tačiau tikrai nėra reikalo nerimauti: šiandien nuotoliniu būdu galima konsultuotis lygiai taip pat, kaip ir nuvykus į psichologo kabinetą, ir tai galima daryti naudojantis Skype programa. Kartais yra drąsiau užduoti tam tikrus klausimus ar nupasakoti esamą problemą, kuomet tai yra daroma nuotoliniu būdu, taigi, toks pasirinkimas iš tiesų gali būti vienas geriausių.

Skaityti toliau

Signalizacijos montavimas

Pastaruoju metu nekviesti svečiai vis dažniau aplanko namus. Įsilaužimų skaičius didėja, vagys tampa vis budresni, gyventojams sudėtingiau apsaugoti savo turtą. Kiekvienas nori išvykti ir nesijaudinti, kad sugrįžęs gali rasti apvogtus namus. Saugos priemonių šiandieną galima rasti daug ir įvairių, tačiau kaip pasirinkti patikimiausią? Šis klausimas aktualus daugeliui. Neretai išvykę atostogauti, ilgesniam laikui, žmonės sugrįžę randa, toli gražu, nemalonias staigmenas. Vagys gali stebėti ir laukti kol jūs išvyksite. Spynos ne kliūtis įsilaužti ketinantiems asmenims, be to, į patalpą galima patekti ne tik pro duris. Nesudėtingai galima įsilaužti į namą pro langus, ypač tai patogu, kada jie yra pirmame aukšte. Daugelis šeimininkų renkasi langus su įvairiausiomis apsaugomis, tačiau tai ne visada padeda. Vagys greitai perpranta ir įsigudrina, kaip pašalinti tokias kliūtis. Geras sprendimas signalizacija, ji gali ne tik išgąsdinti vagis, bet ir atkreipti kaimynų ar netoliese esančių žmonių dėmesį. Šis įrenginys dažniausiai turi ryšį su saugos tarnybomis. Gavę signalą apsaugos darbuotojai gali greitai atvykti į vietą. Signalizacijos montavimas nėra sudėtingas dalykas. Tuo pasirūpinti turėtų kiekvienas namo šeimininkas, kuris nori apsisaugoti nuo įsilaužimų.

signalizacijaSignalizacijos montavimas nebūtinai pareikalaus skylių gręžimo ar laidų vedžiojimo, tai daugeliui namų savininkų nepatinka. Šiuolaikinės technologijos sumontuoti įrangą leidžia to nedarant. Šiandieną specialistai rekomenduoja pasirinkti signalizaciją „e-Spąstai“. Tai patikima apsauga, kuri ne tik padės apsisaugoti jums patiems, kada būnate namie, tačiau puikiai saugos jūsų namus ir turtą, kada būsite išvykę. Tradicinės signalizacijos veiksmingos, tačiau vagys jas jau perprato ir daugelis žino, kaip padaryti jas neveiksmingas. „e-Spąstai“ patikimesni, tai tarsi tikri spąstai įsilaužėliams. Signalas perduodamas patikimai per GPRS. Tradicinės signalizacijos signalus perduoda radijo ryšiu. Signalizacijos montavimas („e-Spąstai“) atliekamas gana greitai. Jums tereikia užsisakyti ir patikima apsauga jūsų namams bus pristatyta greitai. Montavimo darbai neužtruks, juos galima atlikti per kelias minutes. Daugeliui tai gali pasirodyti, iš pirmo žvilgsnio, brangus dalykas, tačiau tai nekainuoja daug, o įsigyjate kokybišką apsaugą.

Pasirinkę signalizaciją „e-Spąstai“, nieko nesugadinsite savo namuose. Daugeliui šeimininkų tai yra svarbu. Kiekvienas nori gyventi saugiai ir gražiai. Šią signalizaciją pasistatyti gali kiekvienas, kuris nori, išvengti įsilaužimų. Didelis įrenginio privalumas yra tas, kad „e-Spąstai“ saugo patalpas nors ir nėra elektros. Įrenginys pasižymi kokybe, geru ryšiu. Pasirinkę šią signalizaciją galite būti ramūs, jūsų namai bus saugūs.

Kur pirkti žaislus geriausiomis kainomis?

Turbūt nereikia net sakyti, kad visus vaikus gali pradžiuginti žaislai, tačiau vaikai auga iš tiesų labai greitai, ir tai, kad patiko trejų metų vaikui, penkiamečiui jau bus neįdomu. Taigi, tėveliams, norintiems nupirkti vaikams žaislų, neretai kyla klausimas, kur jų galima būtų įsigyti pigiau, ir vienas geriausių pasirinkimų – tai internetinės parduotuvės. Galima paprasčiausiai naudotis paieškos sistema, ir pagal pasirinktus raktinius žodžius, pavyzdžiui, zaislai akcija, tikrai bus galima rasti pačius geriausius rezultatus.

zaislaiTikrai neretais atvejais internetinėse parduotuvėse galima rasti prekių, kurios kainuoja pigiau nei kitose prekybos vietose: gana dažnai specializuotose žaislų parduotuvėse kainos nedžiugina, tad tenka laukti išpardavimų, kad tam tikros patikusios prekės kainuotų pigiau. Taigi, tikrai nesuklysite, jei žaislų ieškosite internetu: visai nesunkiai galėsite palyginti, kiek tam tikros prekės kainuoja vienoje ar kitoje internetinėje parduotuvėje, tad labai greitai galėsite atrasti pačius geriausius sprendimus, kurie puikiai pateisintų jūsų lūkesčius.

Pagal įvairius raktažodžius, pavyzdžiui, zaislai akcija, rasite parduotuves, kuriose yra parduodami žaislai pačiomis geriausiomis kainomis, ir tuomet beliks tik užsakyti norimas prekes: neretai tam tenka sugaišti ne daugiau nei kelias laisvas minutes, o užsakyti žaislai gali būti pristatomi į jums patogiausią vietą, kadangi pateikdami užsakymą nurodysite tam tikrą prekių pristatymo adresą.

Neretais atvejais puikiu pasirinkimu gali būti ir įvairūs akcijų puslapiai, kuriuose yra prekiaujama labai įvairios paskirties prekėmis. Čia visada galima rasti ir žaislų, tereikės pasirinkti tam tikrą prekių kategoriją. Akcijų puslapiuose yra pateikiami patys geriausi įvairių pardavėjų pasiūlymai, tad galite net neabejoti, kad ir žaislų bus galima užsakyti pačiomis palankiausiomis kainomis.

Įsitikinsite, kad internetu pirkti yra tikrai labai paprasta, o kainos čia visada yra labai palankios, taigi, ir tuomet, kada norite nupirkti žaislų, vertėtų jų ieškoti internetinėje erdvėje: pagal tam tikrus raktinius žiodžius iš tiesų labai greitai atrasite pačius geriausius rezultatus, ir tuomet beliks tik užsakyti patikusias prekes. Tam paprastai sugaištama vos kelias minutes, ir belieka tik laukti, kada užsakytos prekės bus pristatytos nurodytu adresu.

Vaikų gimtadienis – ką reikia žinoti?

Tėveliams daugiausia rūpesčių kelia vaikų gimtadienis. Tai šventė, kuri turi praeiti linksmai ir sklandžiai. Tam, kad taip ir būtų tenka skirti ne mažai laiko, todėl svarbu viską tinkamai suplanuoti. Tik tuomet šventė bus nepamirštama.

vaikų gimtadienisKur ir kaip organizuoti gimtadienį, priklauso nuo metų laiko ir vaikų pomėgių. Kartais galime išgirsti skundų, kad vasarą gimusieji tikri laimingieji, nes jiems gerokai paprasčiau rengti gimtadienio pokylius. Tai nėra tiesa. Pagalvokite, kiek daug pramogų galima sugalvoti ne tik vasarą, bet ir žiemą? Žinoma, kad nepavyks suorganizuoti plaukimo baidarėmis žiemą, tačiau galima rinktis slidinėjimą. Bet kuriuo metų laiku galima organizuoti šaudymą lazeriu ar apsilankymą boulinge. O galbūt patiks ledo arenos pramogos? Juk tam nebūtina, kad būtų puikus saulėtas oras. Taigi, surasti tinkamų pramogų tikrai įmanoma, tereikia pagalvoti.

Dažnai tėveliai negali apsispręsti kur surengti šventę vaikams. Namuose norint rengti gimtadienį teks apgalvoti daug smulkmenų. Pasirūpinti ne tik namų tvarka ir dekoracijomis, bet ir maistu, gėrimais bei žaidimais. Dažnai toks gimtadienis tėveliams būna tikras išbandymas, todėl nusprendžiama užsakyti staliukus picerijoje ar įvairiuose žaidimų kambariuose, ar salėse. Jums tik reiks rezervuoti laiką bei išrinkti maistą. Taip pat, jei ta vieta, kurioje bus švenčiamas gimtadienis, bus toliau nuo namų, teks pasirūpinti ir vaikų atvežimų bei parvežimu.

Niekuomet vaikų gimtadienis neapsieina be pramogų ir žaidimų. Ką pasirinkti priklauso nuo vaikų amžiaus bei pomėgių. Taip pat svarbu atminti, kad mergaitės mėgsta vienokius užsiėmimus, o berniukai kitokius. Jei gimtadienio šventėje bus tiek mergaičių, tiek ir berniukų reikėtų sugalvoti daugiau komandinių žaidimų, kurie tiks visiems. Jei bus vien mergaitės, tai galima užsakyti teatralizuotą pasirodymą. Tuo tarpu berniukai bus nustebinti pasivažinėjimu kartingu ar žaidimu lazeriais.

Ne tik žaidimai, bet ir maistas labai svarbus. Kuo karštesnis oras, tuo daugiau šaltų užkandžių turėtų būti patiekta. Desertui puikiai tiks ledai, ledų ir pieno kokteiliai ar ledų tortas. Žiemą vaikams patiks net ir pica, kuri daugeliui tapo klasika. Saldumynai neturėtų būti itin riebūs ir kaloringi. Vaisiai taip pat turi būti ant vaišių stalo.

Kad ir kur, ir kaip organizuosite vaikų gimtadienį, atminkite, kad tai vaikų šventė, kurios metu svarbiausia vaikų pramogos ir žaidimai. Linksmi užsiėmimai neleis nuobodžiauti. Puikiai surengtą šventę mažieji šventės dalyviai ilgai atmins, todėl pasistenkite šiuos prisiminimus paversti tik gerais.

Greita paskola

Šiandien sunku būtų rasti žmogų, kuris niekur neskuba, taigi, ir kai prireikia pinigų, paprastai jų reikia nedelsiant. Paskola banke paprastai suteikiama gana negreitai, taigi, tenka pasiieškoti tokių būdų pasiskolinti, kurie būtų paprastesni ir greitesni. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai greitieji kreditai, kurie suteikiami gana trumpam laikui, tačiau jie išduodami dar tą pačią dieną po paraiškos pateikimo.

Kartais pasitaiko tikrai apmaudžių situacijų, kuomet pritrūksta pinigų norimam pirkiniui, o tuomet, kai pinigų jau gauname, norimas pirkinys pabrangsta. Taigi, kad taip nenutiktų, trūkstamos pinigų sumos reikia nedelsiant. Ne visi jaučiamės maloniai, prašydami paskolinti pinigų savo draugų ar artimųjų, todėl kredito bendrovės jums siūlo kitą sprendimą – paskolą, kuri gali būti suteikiami dar tą pačią dieną po paraiškos užpildymo. Viskas vyksta labai greitai, taigi, dar tą pačią dieną galite džiaugtis nauju pirkiniu.

Jei jums trūksta, pavyzdžiui, 500 litų, pagalvokite, kada jums patogiau juos grąžinti – ar įstengsite jos grąžinti jau kitą mėnesį, ar norėtumėte šią sumą grąžinti per kelis mėnesius. Pavyzdžiui, galite pasiskolinti šią sumą ir pusei metų – kas mėnesį turėsite mokėti po 113 litų, arba metams – tuomet jums kas mėnesį teks mokėti tik po 63 litus. Nors ir numatomas šioks toks pabrangimas, tačiau jis tikrai nėra toks didelis, be to, jis visai nejuntamas, kai pinigus mokate dalimis.

Skaityti toliau