Vertimų biuras patogiam bendradarbiavimui

Vertimų biuras ,,AJ Projects“ , tai yra kūrybinės dirbtuvės, kurios teikia aukštos kokybės paslaugas. Mes sprendžiame, bet kokio sudėtingumo užduotis, teikiame platų vertimo paslaugų asortimentą teik juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims.

Vertimų biurasMes teikiame teik vertimo paslaugas žodžiu, tiek ir raštu iš daugelio pasaulio kalbų. Verčiame sutartis, nuostatus, ataskaitas ir techninius dokumentus. Dokumentus patvirtina notaras.

Privalumai, kuriuos jūs gausite jei kreipsitės į mūsų vertimų biurą:

  • Viskas bus atlikta laiku;
  • Jūs gausite kokybiškas paslaugas, kadangi pas mus dirba tik profesionalūs vertėjai;
  • Lanksčios kainos, jūs visada vertimo paslaugas gausite už realias kainas, todėl jums neteks permokėti;
  • Su mumis bendradarbiauti yra patogu.

Kadangi mes gyvename šiuolaikiniame pasaulyje, todėl negalime versti tekstus tik į kelias pasaulio kalbas, o teikiame platų vertimo paslaugų spektrą. Mes visiškai kontroliuojame savo atliktų darbų kokybę, tai garantuoja, kad mūsų klientai gaus tikslų vertimą, kuriame yra atsižvelgiama į visus užsakovo pageidavimus ir reikalavimus. Visus vertimus visada redaguoja ir koreguoja mūsų vertimų biure dirbantys vertėjai. Jei yra kalbama apie siauros temos vertimus, tai tokias vertimo paslaugas teikia būtent to profilio specialistai. Mes jums garantuosime konfidencialumą. Su kiekvienu klientu stengiamės bendradarbiauti individualiai, suteikiame kompetentingą konsultaciją visais rūpimais klausimais. Taip pat mes aktyviai naudojame naujausias programas, o tai mums suteikia galimybę atlikti darbus greičiau ir kokybiškiau. Jūs norite būti įsitikinę, kad vertimo paslaugos yra atliktos kokybiškai ir atsakingai? Mes jums tai galime garantuoti ir jūs tikrai nenusivilsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *