Vestuvinės puokštės: klausimai ir atsakymai

Ruošiantis savo vestuvėms svarbia tampa kiekviena detalė- juk visi nori, kad šventė būtų tiesiog tobula, taigi, tenka pasirūpinti kiekviena smulkmena. Vestuvinės puokštės – taip pat nėra išimtis, ir apie jas kyla tikrai nemažai klausimų.

Kaip išsirinkti vestuvinę puokštę? Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių lūkesčių. Puokštę galite derinti prie savo aprangos ir aksesuarų, taip pat atsižvelkite ir į tai, kaip bus dekoruota šventės salė. Šiandien nuotakos ne visuomet renkasi baltą suknelę, taigi, puokštė gali būti derinama ir prie jos. Norint išsirinkti vestuvinę puokštę, galite pasiieškoti pavyzdžių internete, arba peržvelgti katalogus nuvykus į gėlių saloną. Taip pat galite floristuitiesiog papasakoti, kokios puokštės norėtumėte: kaip ir kokios gėlės turėtų būti komponuojamos ir t.t.

Kaip išsirinkti floristą? Dažniausiai pasikliaujama draugų bei pažįstamų rekomendacijomis, tačiau tuo tikrai neverta apsiriboti. Svarbiausia yra floristo profesionalumas ir darbo patirtis – tokiu atveju tikrai galėsite būti užtikrinti, kad puokštė bus sukomponuota būtent taip, kaip ir norite. Galite rasti daugybę floristų internetinių puslapių, kuriuose galite peržiūrėti darbų pavyzdžius ir susidaryti pirminį įspūdį.

Kiek gali kainuoti vestuvinė puokštė? Tai, žinoma, priklausys nuo to, kokie yra jūsų lūkesčiai, taip pat ir nuo to, kokios gėlės bus naudojamos (sezoninės ar ne), kokio dydžio bus puokštė ir t.t. Taip pat gali skirtis ir floristųįkainiai, taigi, gana sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti.

Kada užsisakyti vestuvinę puokštę? Nelaukite iki paskutinės dienos. Jei tai pasiliksite "paskutinei minutei", galite patirti nemažai streso – kai kurie floristai gali būti pernelyg užsiėmę, kad spėtų labai greitai sukomponuoti jūsų puokštę. Užsisakykite puokštes dr likus mėnesiui, 2 ar 1 savaitei iki vestuvių – tokiu atveju būsite tikri, kadfloristas tikrai spės įvykdyti jūsų užsakymą. Puokštę atsiimsite likus dienai iki vestuvių (arba vestuvių dieną), taigi, būsite užtikrinti, kad gėlės tikrai nespės nuvysti.

Taigi, ieškokite puokščių pavyzdžių, apgalvokite, kokios turėtų būti puokštės spalvos – tai tikrai padės jums lengviau apsispręsti. Profesionalūs floristai gali sukomponuoti praktiškai bet kokią puokštę, taigi, prieš keliaujant į gėlių saloną apsispręskite, ko maždaug norėtumėte, o jei ne – profesionalūs darbuotojai tikrai padės jums tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *