Windows diegimas

Šiais laikais nereikėtų nustebti jog daugeliu atvejų, kai sugenda kompiuteris, kalta ne kiek jo technine įranga kiek programinė. Todėl neretai kompiuterio tvarkymo sprendimu tampa paprasčiausias pakartotinis Windows diegimas. Kol daugeliui tai gali pasirodyti kaip sunkoka ir neįkandama užduotis, nereikėtų Windows instaliavimo liaudiškai tariant „baidytis“ nes tai atlikti yra tikrai ganėtinai nesunku. Ką jau kalbėti apie tai, jog šiais laikais atsirado programinį įranga, padėsianti išmokti įrašyti operacines sistemas virtualioje aplinkoje be didesnių problemų ar vargo.

Dažniausiai perrašant operacinę sistemą turėtumėte žinoti, jog Windows diegimas atliekamas atskirame diske, kuriame yra vietos tik tai operacinei sistemai ir daugiau niekam. Rekomenduojama pavyzdžiui Windows 7 operacinei sistemai skirti apie 100gb kietojo disko vietos, tada galiausiai visą likusią vietą – papildomam diskui. Turėtumėte įspėti kompiuterio naudotojus ir žinoma patys žinoti, jog failus ir svarbią informaciją yra svarbu laikyti papildomame diske, nes kai atliekamas Windows diegimas, įprastai yra perrašomas būtent sisteminis diskas. Dažna naujokų, kurie mokosi kaip diegiama Windows operacinė sistema klaida yra ta, jog šie į vieną diską įrašo operacinę sistemą ir jo neišskaido. Tada atsiranda problemų ne tik dėl kompiuterio našumo bet ir dėl to, jog norint atlikti Windows diegimą tokiam kompiuteriui, tenka nemažai paplušėti pirmiausiai atstatant reikalingus failus, kad nereikėtų šių perrašyti.

Dažniausiai failai atstatomi išsitraukiant kietąjį diską ir jį naudojant kaip išorinį diską kitam kompiuteriui, žinoma, neblogų rezultatų galima pasiekti ir tada, jeigu sugebate įsirašyti bootable Windows diską, tai paruošti diską, kuriame jau yra Windows operacinė sistema. Tokiu atveju užsikrovus reikalingoms tvarkyklėms, pasinaudodami savo nešiojama laikmena galite perkelti svarbią informaciją į ją ir tada atlikti Windows perrašymą ramia galva žinodami, jog jūsų failai nebus prarasti. Windows diegimas taipogi palengvėja, jeigu iš anksto turite susiradę reikalingą programinę įrangą, kurią naudoja kompiuterio komponentai. Tai dažniausiai būna vaizdo plokštės, garso kortos tvarkyklės, angliškai dar žinomi kaip driveriai, kurie reikalingi tam kad kompiuteris išnaudotų komponentus ir būtų su jais suderinamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *