Įmonės, kurios prekiauja miegamojo baldais – kaip pasirinkti pardavėją?

Ieškodami miegamojo baldų, vertiname kainos ir kokybės santykį. Žinoma, itin svarbų vaidmenį atlieka ir baldų dizainas. Juk šioje erdvėje ne tik miegame, bet ir mėgaujamės ramiu poilsiu po sunkios darbo dienos, skaitome mėgstamą knygą ar leidžiame laiką bendraudami su artimaisiais. Įmonės, kurios prekiauja miegamojo baldais, siūlo itin plačią stiliaus, spalvų ir dizaino pasiūlą. Vis dėlto, ekspertai ragina nepasiduoti pirminiam įspūdžiui ir racionaliai įvertinti mums siūlomų komplektų kokybę, ilgaamžiškumą ir funkcionalumą. Kad būtume tikri priimto sprendimo pagrįstumu, turime rinktis sąžiningą, patikimą ir rinkoje vertinamą baldų pardavėją.

Suplanuokite miegamojo interjerą

BBCPradėję planuoti miegamojo interjerą, visų pirma apsibrėžkite savo viziją. Neužtenka žinoti, kokiam stiliui teiksite pirmenybę. Kad baldų paieška netaptų ilga ir varginanti, privalote nusibraižyti miegamojo projektą. Pavartykite interjero žurnalus ar pasivaikščiokite po baldų salonus – pagalvokite, kokio dydžio lovą rinksitės, kur ji stovės, ar šalia lovos bus komoda, kokią spintą turėsite, ar miegamajame montuosite papildomas lentynas ir t. t. Kitas žingsnis – išmatuoti patalpą ir apskaičiuoti, kokio dydžio baldai jums reikalingi. Stenkitės neapkrauti erdvės. Miegamajame turi būti patogu judėti (jei eisite tamsoje, jums neturėtų trukdyti kelyje esantys baldai), be to, daiktai neturėtų trukdyti spintos durų atidarymui ar langų atvėrimui.

Rinkitės baldų saloną

Turėdami tikslią interjero viziją, ieškokite jūsų lūkesčius atitinkančio baldų salono. Siūlome pasidomėti buvusių klientų atsiliepimais ir rinktis rinkoje palankiai vertinamą gamintoją bei pardavėją. Tiesa, skaitydami internete esančius atsiliepimus, išlikite kritiški – dalis jų gali būti netikri, sukurti konkurencijos tikslais. Labai svarbu įvertinti pardavėjo siūlomų baldų kokybę. Pasidomėkite, kokios medžiagos buvo naudotos, kokie mechanizmai įmontuoti (juk nenorėtumėte, kad miegamajame jus erzintų girgždančios spintos durys?). Pasiklauskite, kokios garantijos suteikiamos baldams, kokios yra montavimo, baldų atvežimo sąlygos. Siekiant realizuoti išrankiausių klientų lūkesčius, Vilniaus baldų centras siūlo išskirtinai plačią miegamojo baldų pasiūlą, patogias ir praktiškas papildomas baldų įrengimo ir montavimo paslaugas. Žinoma, visais atvejais būtina įvertinti ir baldų kainą. Vis dėlto, venkite kraštutinio taupymo. Nepamirškite, kad baldai – ilgalaikė investicija, kuria džiaugsitės ne vienerius metus. Ir priešingai, nekokybiški ir pigūs baldai jau po kelerių metų praras pirminę savo išvaizdą, todėl būsite priversti galvoti apie baldų atnaujinimą ar jų keitimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *