Greita paskola

Šiandien sunku būtų rasti žmogų, kuris niekur neskuba, taigi, ir kai prireikia pinigų, paprastai jų reikia nedelsiant. Paskola banke paprastai suteikiama gana negreitai, taigi, tenka pasiieškoti tokių būdų pasiskolinti, kurie būtų paprastesni ir greitesni. Vienas dažniausių pasirinkimų – tai greitieji kreditai, kurie suteikiami gana trumpam laikui, tačiau jie išduodami dar tą pačią dieną po paraiškos pateikimo.

Kartais pasitaiko tikrai apmaudžių situacijų, kuomet pritrūksta pinigų norimam pirkiniui, o tuomet, kai pinigų jau gauname, norimas pirkinys pabrangsta. Taigi, kad taip nenutiktų, trūkstamos pinigų sumos reikia nedelsiant. Ne visi jaučiamės maloniai, prašydami paskolinti pinigų savo draugų ar artimųjų, todėl kredito bendrovės jums siūlo kitą sprendimą – paskolą, kuri gali būti suteikiami dar tą pačią dieną po paraiškos užpildymo. Viskas vyksta labai greitai, taigi, dar tą pačią dieną galite džiaugtis nauju pirkiniu.

Jei jums trūksta, pavyzdžiui, 500 litų, pagalvokite, kada jums patogiau juos grąžinti – ar įstengsite jos grąžinti jau kitą mėnesį, ar norėtumėte šią sumą grąžinti per kelis mėnesius. Pavyzdžiui, galite pasiskolinti šią sumą ir pusei metų – kas mėnesį turėsite mokėti po 113 litų, arba metams – tuomet jums kas mėnesį teks mokėti tik po 63 litus. Nors ir numatomas šioks toks pabrangimas, tačiau jis tikrai nėra toks didelis, be to, jis visai nejuntamas, kai pinigus mokate dalimis.

Kai kurios kreditų bendrovės pirmą kartą imantiems kreditą gali pasiūlyti tai padaryti nemokamai. Greita paskola imama pirmą kartą gali ir nieko nekainuoti – grąžinsite tokią pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote, taigi, tai praktiškai tas pats, kas ir skolintis iš artimųjų – nemokate jokių palūkanų.

Svarbu žinoti, kad įmokos turi būti sumokamos laiku (tai galite padaryti ir prieš mokėjimo dieną), nes už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojami delspinigiai, kurie paprastai būna pusė procento nuo pasiskolintos sumos. Jei pasiskolinote nedidelę sumą, ir vėluojate sumokėti kelias dienas, žinoma, nieko baisaus nenutiks, tačiau tuo, žinoma, nevertėtų piktnaudžiauti r stengtis skolas grąžinti laiku. Žinoma, gyvenime pasitaiko tikrai nemažai nenumatytų situacijų, ir jei turite keblumų grąžinant paskolą, visada glite susisiekti su bendrove, išdavusia paskolą, ir kartu rasti tokį sprendimą, kuris būtų palankus jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *