Geriausios vietos autobuse

Ar tada, kai pasirenkama autobuso nuoma, ar tada, kai važiuojame viešuoju transportu, kuris dažnai būna autobusas, tenka kažkur atsisėsti. Kai kurios transporto tiekėjų linijos teikia galimybę mokamai arba nemokamai pasirinkti sau vietas. Dažniausiai vietos gaunamos tokios, kokios gaunamos. Tiems, kam vieta autobuse yra labai svarbi, kurie nenori sėdėti bet kurioje vietoje, visuomet labiausiai pirmiems įlipti ir atsisėsti ten, kur norėtų. Jeigu ir jūs esate toks keleivis, neužteks vien tik stovėti eilėje pirmiems – dar reikia ir žinoti, kuri ta vieta autobuse jums bus pati geriausia ir iškart ją užimti. Štai keli populiarūs pasirinkimai, kada vietos autobuse atrodo žmonėms tikrai vertos dėmesio.

Antras autobuso aukštas, priekis

AutobusaiAr tai būtų autobusas iš https://www.nlbus.lt/lt/autobusu-nuoma-vilniuje, ar iš kitur, visgi kartais nusišypsos laimė ir atvažiuos dviaukštis autobusas. Jis sukelia daug minčių, imame galvoti ir apie Didžiąją Britaniją, kur tik tokie ir važinėja, ir apie turistų autobusus, stebinčius miestą kasdien. Tačiau visais atvejais, vieta priekyje antrame aukšte yra ypatinga. Ten gali pajusti ir adrenaliną ir tikrą malonumą. Visų pirma, niekas nesėdi priekyje, taigi, nereikia skaičiuoti plaukų ant kito keleivio pakaušio, o antra, tokioje kelionėje puikiai atsiveria visos panoramos ir kraštovaizdžiai aplink. Jūs tarsi skrendate per vietovę, o ne važiuojate, viską matydami taip lengvai.

Antras autobuso aukštas, kraštai

Dar viena vieta, kur autobuso nuoma sudomins keleivius – tai autobuso kraštinės vietos prie langų antrame aukšte. Žinoma, patogiausia sėsti su draugu, kada jūs gaunate tą vietą prie lango. Iš antro autobuso aukšto dairytis daug smagiau. O sėdint priekyje kai kam gali būti net ir baisu, tad būkite tie, kurie su malonumu pasidairo pro langus.

Kuo toliau nuo tualeto

Taip, tai nemaloni tema, bet reikia pagalvoti ir apie ją. Vienuose autobusuose tualetai yra, kituose nėra, bet jūsų tikslas būtų neatsisėsti prie tualeto durelių. Na, patys suprantate, kodėl.

Autobuso galas

Ir jeigu visgi šis punktas nesikerta su aukščiau einančiu, tai autobuso galas taip pat turėtų būti geidžiama vieta. Dažniausiai ten atsisėda triukšminga kompanija, kurie visi keturi ar penki gali sėdėti vienoje eilėje.

Autobuso priekis, 1 kėdė prie vairuotojo

Vienišiams, itin mėgstantiems privatumą, verta griebti atskirą vieną kėdę netoli vairuotojo. Neblogai matysis kelionės vaizdai ir būsite tikri, kad niekas jau prie jūsų neatsisės.

1 komentaras

  1. Dažnai vykstu į turistines keliones mikroautobusais, todėl tenka sėdėti įvairiose vietose, ir gale, ir prie vairuotojo. Žinoma, sėdint prie lango ir žvalgantis greičiausiai prabėga kelionės laikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *