Gyvenimą pakeitusi pilvo plastika

Kai kurie žmonės geria alų, valgo riebų maistą, o pilvas išlieka lygus ir gražus, motery pagimdo po kelis vaikus, o sulaukusios vyresnio amžiaus atrodo lyg jų paaugusios dukros. Tačiau tokių sėkmingų ir beveik stebuklingų atvejų yra nedaug, kitiems žmonėms gali būti reikalinga netgi pilvo plastika, norint turėti gerai atrodantį pilvą. Kam prireikia pilvo plastikos ir kaip paskui žmonės po jos jaučiasi?

Eglė pagaliau turi išsvajotą liemenį

Plastikos chirurgaiKą tik studijas baigusi Eglė sako, kad visą gyvenimą pavydėjo merginoms liekno liemens. Tik atlikta pilvo plastika jai dabar pagaliau leidžia džiaugtis moteriška forma. „Mane vadindavo Egle draugai, o ne draugai pravardžiuodavo kamienu. Tai buvo seniai, mokyklos laikais, bet traumos įstringa visam gyvenimui. Nesuprantu, kodėl taip ilgai su tuo taiksčiausi. Visa mados ir reklamos industrija nuolat eskaluoja gražų moters kūną, net jeigu atsiranda Plus Sizemodelių, tai jos visos atrodo stulbinančiai, kadangi turi tą smėlio laikrodžio formą. Aš taip pat noriu atrodyti gražiai, visada taip galvoju. Bet mano forma yra kaip obuolio, kaip moliūgo. Net kai būnu visiškai liekna, kai jau į mažiausius šiaudelius susitraukia klubai, kai visiškai nelieka krūtinės, net tada mano liemuo būna platesnis už pečius. Dėl to visą gyvenimą visur man užleidžia vietas kaip nėščiajai, kas nors praleidžia eilėje, o kursiokai nuolat klausdavo, ar kitais metais auginsiu vaikelį, ar eisiu studijuoti. Galų gale nusprendžiau padaryti tam galą ir ištaisyti šį gamtos defektą. Nuėjau į plastinės chirurgijos centrą ir ten man buvo atlikta pilvo plastika. Gydytojai iš karto pritarė mano sprendimui. Sakė, jog kartais moterys perlenkia lazdą ir atrodydamos normaliai trokšta kažkokių stebuklingų rezultatų. Aš atrodau gerai dabar, prieš tai atrodžiau nenormaliai“, – sako naujai gyvenimo džiaugsmą atradusi Eglė.

Monika po gimdymo norėjo atrodyti geriau

Kai kurioms moterims gimdymas padaro neigiamų padarinių kūnui. Nors super žvaigždės, kaip matome, jau po dviejų mėnesių šokinėja su plokščiais pilvukais scenoje, tačiau dažniausiai reikia daugiau pastangų, norint turėti gražų kūną. Monika pagimdė du vaikus ir jos kūno formos neatsistatė. Moteris nenorėjo būti kaip iš senų Žemaitės apsakymų nuskriausta motina, kuri tik rūpinasi buitimi, o pati praranda moteriškumą. Taigi, ji norėjo susigrąžinti senąją išvaizdą. Plastinė chirurgija leido atkurti buvusį pilvo vaizdą, pašalinant ir persiuvant prastai krentančius odos sluoksnius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *