Proginės suknelės: nuomotis ar pirkti?

SuknelėsKiekvienai merginai per savo gyvenimą tenka vilkėti pačias ištaigingiausias sukneles – mokyklos baigimo, vestuvių, universiteto baigimo, gimtadienių ir dar daug kitų. Būtent dėl to proginių suknelių salonai nuolatos turi būti pasiruošę klientei pasiūlyti pačius geriausius pasirinkimus. Nepaslaptis, jog dauguma proginių suknelių būna apsivelkamos tik vieną kartą, todėl jau kurį laiką puikiai funkcionuoja suknelių nuomos paslaugos. Tačiau dažnai iškyla klausimas, kada vertėtų suknelę nuomotis, o kada pirkti? Pabandysime jums padėti atsakyti į šį klausimą.

Kaip pasielgti?

Išties, pirkti suknelę, kurią, žinote, kad vilkėsite tik kartą dažnai gali atrodyti visai neprotinga mintis. Todėl rekomenduojame skirstyti progines sukneles į perkamas ir nuomojamas dėl keleto aspektų. Visų pirmiausia – tai jūsų pajamos. Vieni žmonės gali sau leisti nesukant galvos įsigyti suknelę, kiti proginei suknelei turi taupyti pinigus, todėl ir dėl šios priežasties proginių suknelių salonai siūlo nuomos paslaugas. Kitas aspektas, tai šventės ir suknelės unikalumas, svarba.

Pripažinkime, tikrai gyvenime yra tokių suknelių, kurios yra visiškai unikalios ir jas, nors ir užsidėsite kartą, yra privalu turėti ir saugoti namuose savo vaikams ar tiesiog kaip prisiminimą. Viena iš tų suknelių – tai vestuvinė suknelė. Juk vestuvių dieną jūs norite atrodyt išskirtinai ir būti tikra, kad daugiau nė viena kita nuotaka greitu metu taip neatrodys. Todėl dažna savo vestuvinę suknelę nusiperka ir pasilieka namuose kaip prisiminimą, perdavimui vaikams. Kita suknelė, kurią galbūt galėtumėt įsigyti ir pasilikti su savimi – tai vaikų krikštynų suknelė. Investavus į tokią suknelę, jūs galite drąsiai tai paversti miela ir jaukia tradicija kiekvieną kartą užsidėjus tą pačią suknelę per vaikų krikštynas.

Tačiau esti ir kitų suknelių, kurių jokių būdu neverta pirkti. Galite nusipirkti vieną suknelę, tačiau ar tikrai norėsite ją vilkėti keletą švenčių? Juk žinome nerašytą taisyklę, jog proginė suknelė yra vienkartinė. Pavyzdžiui draugų ar artimųjų vestuvių šventės suknelė – turite atrodyti puošniai, tačiau kada dar vilkėsite suknelę? Tikriausiai niekada. Todėl tokio tipo suknelę rekomenduojama nuomotis. Ji neturi pridėtinės vertės, nes nepabrėžia jokio svarbaus jūsų asmeninio gyvenimo įvykio. Todėl gimtadienių, draugų švenčių, darbo suknelės rekomenduojame nuomotis, o ne pirkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *