Jūsų mėgstamiausias online žaidimas

Jeigu gyvenate 21 – ame amžiuje, jums tikrai patinka nors vienas online žaidimas. Koks? To paklausėme keleto skirtingų amžiaus grupių ir kelis atsakymus dabar publikuojame jums. Paskaitykite, gal čia rasite ir savo mėgstamiausią online žaidimą.

Kortų žaidimai

ŽaidimasBiurų darbuotojai dažnai pažymi, kad nuobodžiaudami darbe naršyklėje įsijungia kurį nors kortų žaidimą. Kodėl tokie žaidimai kelia susidomėjimą? Dažniausiai dėl to, kad jie veikia kaip kokia mankšta, tarsi leidžianti šiek tiek pralavinti smegenis ir atlikti kokį papildomą galvosūkį. Kartu tai tiesiog lengvas būdas atsipalaiduoti nuo darbų, kuriuos reikia daryti. Žaidžiami naršyklėje „incognito“ režimu, jie dažnai išlieka ir nepastebėti šefo.

Žaidimas „Rajonas“

Jauni žmonės dažnai pažymi, kad savarankiškai vakarais sėda prie kompiuterio ir žaidžia lietuvišką žaidimą „Rajonas“, tiesiogiai per naršyklę. Tokie žaidimai online praskaidrina nuotaiką, leidžia atsipalaiduoti, linksmai praleisti laiką. Kadangi ten imituojama ir šiokia tokia lietuviška aktualija, žaidimą žaisti tik smagiau.

Žaidimai su poniais

Pačios jauniausios mergaitės pažymi, kad dažnai žaidžia žaidimus su poniais. Pavyzdžiui „My little Ponny“. Tokie žaidimai tiesiog užburia kaip kokia pasaka, norisi tada tikėti stebuklais, galvoti, kad viskas pasaulyje yra nuostabu. Gal tam ir skirta vaikystė?

90 – ųjų žaidimai

Y kartos atstovai dažnai atvirauja, kad labai mėgsta žaisti tuos žaidimus, kuriuos žaisdavo seniau, vaikystėje, per Ziliton arba Sega žaidimų kompiuterius. Tuos žaidimus dabar dažnai galima tiesiog žaisti online, ir tai yra taip pat smagu, kaip seniau, tik tiek, kad atsiranda dar ir visokių papildomų malonių jausmų. Tarkime, nostalgija, kai žaidi tai, ką žaisdavai ir kažkada savo seniai praėjusioje vaikystėje.

Įvaizdžio pritaikymo žaidimai

Ne viena mergaitė nuo 9 iki 14 metų atsakė, kad mėgstamiausias online žaidimas yra įvaizdžio pritaikymo žaidimas. Jų yra tikrai nemažai, o išpopuliarėja jie dažniausiai per socialinius tinklus, tokius kaip Feisbukas. Dažnai draugės viena kitai pasiūlo žaisti online kokį nors įvaizdžio pakeitimo žaidimą. Kaip tokie žaidimai žaidžiami? Dažniausiai arba su dirbtiniais modeliais, arba įkeliant savo nuotrauką. Jie gali būti žaidžiami tiek kompiuterio naršyklėje, tiek išmaniuosiuose telefonuose. Įkėlus savo nuotrauką, pritaikomos skirtingos šukuosenos, makiažai, drabužiai. Tą patį, tik daug tiksliau, galima daryt su virtualiais modeliais. Tokiu atveju, tarsi turima virtuali lėlė. O pirmuoju atveju žaidimas leidžia pažiūrėti, kaip tas pats žmogus atrodytų su skirtingomis šukuosenomis, skirtingais makiažais ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *