Kaip paruošti automobilį prieš perduodant jį supirkėjams?

Kai ateina laikas atsisveikinti su senu automobiliu ir atiduoti jį automobilių supirkėjams, iš anksto atlikę keletą svarbių veiksmų, galite padidinti savo transporto priemonės vertę ir supaprastinti sandorį. Šiame straipsnyje pateiksime keletą praktinių patarimų, kaip paruošti automobilį prieš kreipiantis į supirkėjus. Žinoma, kai kurie supirkėjai siūlo pilną aptarnavimą, pvz. automobiliu supirkimas klaipeda gali patys atvažiuoti ir pasiimti bet kokios būklės automobilį tiesiai iš jūsų kiemo.

Prieš atiduodami automobilį, kruopščiai apieškokite jo saloną ir bagažinę – vietas, kur gali būti likusių jūsų asmeninių daiktų. Patikrinkite po sėdynėmis, daiktadėžėse ir durelių ertmėse. Nepamirškite iš bagažinės išimti daiktų, įskaitant atsargines padangas, įrankius ir asmeninius daiktus. Įsitikinkite, kad išimti ir visi svarbūs dokumentai, pavyzdžiui, registracijos ir draudimo dokumentai.

KlaipedaSusisiekite su draudimo paslaugų teikėju, kad atšauktumėte transporto priemonės, kurią ketinate atiduoti į metalo laužą ar automobilių supirkėjams, draudimo polisą. Šis žingsnis padeda išvengti nereikalingų išlaidų ir užtikrina, kad nebūsite atsakingi už bet kokius incidentus, susijusius su automobiliu po to, kai jis palieka jūsų nuosavybę. Taip pat informuokite atitinkamas institucijas ir panaikinkite registraciją, kad transporto priemonė būtų išregistruota arba perregistruota ant asmens ar įmonės, kuri iš jūsų perka automobilį.

Jei automobilis keliaus į metalo laužą, išleiskite skysčius ir pašalinkite pavojingas medžiagas. Tinkamai pašalinti skysčius ir pavojingas medžiagas yra labai svarbu siekiant apsaugoti aplinką ir laikytis taisyklių. Pirmiausia išleiskite variklio alyvą, transmisijos skystį, aušinimo skystį ir stabdžių skystį. Išimkite akumuliatorių ir išmeskite jį atskirai, nes jame yra toksiškų medžiagų. Be to, ištuštinkite degalų baką. Visas šias nereikalingas atliekas galite nemokamai pristatyti į stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimo aikšteles, kurios yra kiekviename mieste. Už seną akumuliatorių dar galite gauti pinigų – metalo laužo supirktuvės jums pasiūlys atitinkamą kainą, atsižvelgiant į akumuliatoriaus svorį.

Prieš siųsdami automobilį į metalo laužo supirktuvę, apsvarstykite galimybę pašalinti vertingas dalis, kurias būtų galima parduoti atskirai. Tokie elementai kaip katalizatorius, generatoriaus ir starterio variklis gali būti vertingi perdirbėjams, juose yra vario ir kitų brangiųjų metalų. Būtinai ištirkite jų vertę ir potencialius pirkėjus, kad gautumėte kuo didesnę grąžą. Jei turite pakankamai laiko, kai kurias vertingas naudotas dalis galite parduoti internetu.

Galiausiai, apžiūrėkite savo automobilio padangų būklę. Jei jų būklė gera ir yra likę nemažai protektoriaus, galite nuspręsti jas nuimti ir parduoti atskirai. Tačiau jei jos susidėvėjusios arba pažeistos, patartina palikti jas ant automobilio, kad jas tinkamai utilizuotų metalo laužo supirktuvė. Jei padangos sumontuotos ant lengvojo lydinio ratlankių, juos taip pat galima parduoti atskirai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *