Kaip rūpintis savo mašinos stiklais?

Kaip tiksliai vyksta automobilių stiklų keitimas, galite sužinoti plačiau agnstiklai.lt. Tačiau tam, kad nereikėtų iki to keitimo prieiti, pirma reikėtų pasaugoti savo turtą. Juk nebūtina taisyti jį, jeigu jam nieko blogo nenutikę. Taigi, šiandienos klausimas, į kurį atsakome, yra, kaip rūpintis savo automobilių stiklais.

Nepalikti mašinos nesaugioje zonoje

Mazda automobilio stiklasMes teigiame, kad gyvename saugiame pasaulyje, bet visgi turime pripažinti, kad nesaugių zonų visur aplink mus tikrai yra. Ir dažnai jos – tiesiai mums po langais. Kiekvienas automobilio savininkas, jeigu tik galėtų, įsivežtų mašiną į devyniomis spynomis užrakinamą garažą. Deja, daug kam, gyvenantiems daugiabutyje, tai būna neįmanoma. Taigi, mašiną tenka statyti ten, kur randame vietos aikštelėje prie daugiabučio. Tačiau visgi visada geriau stengtis pasistatyti ją bent jau po langu. Kad matytumėte. Taip pat nepalikti kokiose nors neaiškiose tamsiose vietose, tamsiuose skersgatviuose, ar kur nors prie oro uosto keistoje aikštelėje (jeigu planuojate labai trumpą kelionę lėktuvu ir grįžimą kitą dieną). Tai grėsmė ne tik jūsų automobilio stiklams, bet ir viskam, kas palikta mašinos viduje, ir netgi pačiai mašinai. Žinoma, kuo mašina prabangesnė, tuo daugiau norinčių į ją įsilaužti bus. Paprastai apvagiami automobiliai yra su traumuojami išmušant stiklą ir tada atsidarant dureles. Jeigu durelės turi labai gerą spyną, tada patenkama tiesiog per langą. Tačiau po tokios procedūros jūs tikrai turėsite keisti langą. Priekinis laminuotas stiklas pramušamas labai sunkiai, dėl to bus bandoma iškulti šoninį langą.

Stiklus apsaugosite pasikeitę padangas

Paradoksalu, ar ne? Gal pagalvojote, kad vertėtų ir šoninius langus laminuoti? Iš tiesų, tą padaryti galima, tačiau esant avarijai, kartais išbyrėjęs šoninis langas būna kaip tik ta anga, pro kurią gali iššliaužti vairuotojas ar keleivis. Taigi, vien dėl to ji paliekama silpnesne vieta. Kitas dalykas – daug labiau apsimoka saugoti stiklus užsimaunant geras žiemines padangas. Būtent žiemą, esant slidžiai dangai, itin padaugėja avarijų keliuose. Tad jūsų darbas turėtų būti užtikrinti, kad jų nebūtų arba būtų kuo mažiau. Jeigu tikrai to sieksite, jums pavyks, tačiau į pagalbą čia būtinai turės ateiti geros padangos, nes tik jos padės neslysti kelyje.

Tinkamas neužšąlantis skystis

Tokios įprastos langų priežiūros sistemos kaip normalūs valytuvai ir geras neužšąlantis skystis taip pat yra būtini. Žiemą itin svarbu turėti neužšąlantį skystį, kurį galima įsigyti specializuotose auto parduotuvėse.

1 komentaras

  1. na jeigu dar bijosime palikti automobilį gatvėje tai nzn nzn.. juk isgyvenome jau gudziuosius devynesdesimtuosius, viskas praeityje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *