Kaip sukurti įspūdingą šventę Kaune

Renginiai KaunePavasarį, vasarą renginiu organizavimas Kaune įgyja bene didžiausią pagreitį. Žmonės tuokiasi, švenčia jubiliejus, įmonės gimtadienius ar bendruomenių susibūrimo metines. Lietuvoje įsimintinas šventes, jeigu tik įmanoma, žmonės visuomet siekia perkelti į šiltąjį sezoną, tačiau kai kurios šventės neišvengiamai įvyksta rudenį, žiemą. Visgi geras renginių organizatorius pabrėžtų, jog nesvarbu, ar šventės organizuojamos vasarą, ar žiemą, ar Kaune, ar Kupiškyje – jos vis tiek gali būti kokybiškos, jeigu tik yra gerai, profesionaliai suorganizuotos. Būtent apie tokį, profesionalų šventės surengimą, kalbamės su renginių organizavimu Kaune jau daug metų užsiimančiu Povilu.

Povilai, koks yra gerai suorganizuoto renginio receptas?

Manau, kad gerai suorganizuoto renginio sėkmės receptas būtent ir yra toks, kad to recepto nėra. Jeigu bandoma vadovautis kažkokiais šablonais, vien tik sėkmės receptais, tuomet dažniausiai ir nutinka taip, kad kažkas perlenkia lazdą, bando renginį įsprausti į vadovėlinius rėmus ir renginys tampa kažkoks keistas, nemalonus. Geriausia, jeigu visi dirba savo darbą, jeigu žmonės pasisamdo profesionalius renginių organizatorius, kurie gali iš tiesų pagal poreikį kiekvieną renginį suorganizuoti unikaliai – tokį, koks jis labiausiai tinka tam tikrai šventei.

Ar Kauno renginiai turi išskirtinį savo veidą, lyginant su kitais Lietuvos miestais ir regionais? Ar Kauno gyventojai patys turi išskirtinių prioritetų organizuojant renginius?

Iš tiesų, beveik niekuo nesiskiria nuo visos Lietuvos. Kaunas yra tarsi maža Lietuva vienoje vietoje. Čia lygiai kaip ir visur būna vestuvių, ilgamečių sukakčių, profesinių švenčių, taip pat abiturientų išleistuvių, krikštynų, gimtadienių…Galbūt išskirtinis Kaunas dėl savo unikalių vietų, kuriose vyksta renginiai – Kauno pilies, Pažaislio vienuolyno, nuostabiosios Laisvės alėjos… Bet visgi, kaip ir sakiau, aplinka nėra tokia svarbi, kokia svarbi yra pati organizacija, kuri rūpinasi renginiu.

Kaip geriau neorganizuoti renginių?

Geriau nedaryti nieko patiems, jeigu neturite patirties, jeigu nemokate. Kartais žmonės nori viską suspėti padaryti vieni, o aš visada sakau, kad geriausia nebūti auksarankiu. Leisti žmonėms uždirbti už savo darbą ir leisti kitiems daryti tai, ką jie sugeba geriausiai.

Ar šiuo metu yra paklausa – juk jau ruduo prasidėjo?

Tikrai yra, nes dabar daug kas švenčia naujų mokslo metų pradžią, yra ir rudeninių vestuvių.

Kokius renginius Jums pačiam Kaune labiausiai asmeniškai patinka surengti?

Man labiausiai patinka prisidėti prie didelių koncertų surengimo. Tai yra, labiau mėgstu ne asmenines šventes, o reikšmingus miestui renginius organizuoti.

Ačiū už pokalbį ir sėkmės darbuose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *