Kur gauti didelės vertės kreditą internetu?

Tikriausiai nesumeluosiu jeigu pasakysiu, jog dažnas pasvajojame apie nuosavą verslą, jo teikiamus malonumus ir svarbiausia nepriklausomą laiko planavimą. Tik pagrindinė bėda atsiranda tuomet kai pagalvojame – tai iš kur gi gauti pinigų verslui? Jeigu neturime turtingų ar pasiturinčių giminaičių ar draugų, kurie galėtų paskolinti tam tikrą piniginių lėšų sumą, teks ieškotis kredito bendrovės ar kitos piniginės lėšas skolinančios bendrovės ar fizinio asmens, kuris suteiktų didelės vertės kreditą internetu palankiausiomis sąlygomis.

Kur kreiptis?

Dabar teikiančių didelės vertės kreditą internetu bendrovių, neskaitant bankų yra begalybė, bet kuri jų geriausia?

Kreditai internetuBankai – galime gauti kreditus bene mažiausiomos palūkanomis ir geriausiomis sąlygomis. Tiesa čia sąlygos gauti kreditą yra vienos iš griežčiausių, reikia atitikti daugybę banko reikalavimų, todėl ne kiekvienam pavyks gauti finansavimą būtent iš šios kreditus teikiančios bendrovės. Bankininkai apskritai teikia patogiausius ilgalaikius kreditus, nes jie visą savo gyvenimą skolina tik tokias paskolas. Čia yra jų duona ir sviestas. Todėl didesnės vertės kreditas internetu turėtų pirmiausia bandomas gauti iš bankų. Taip ne tik viskas bus patogiau, bet turbūt ir sutaupysite nemažą sumą pinigų.

Unijos – kaip ir bankai siūlo paskolas, tik su šiek tiek didesnėmis palūkanomis, bet su lengvesnėmis sąlygomis. Čia dažnai finansavimą gali gauti tie asmenys, kuriems banke buvo pasakytas neigiamas atsakymas. Asmuo su bloga kredito istorija čia taip pat gali sulaukti sėkmės gaunant taip reikiamą finansavimą verslui ar kitos idėjos įgyvendinimui.

Greitųjų kreditų bendrovės – yra visiems lengviausiai prieinamas pinigų gavimo būdas. Tereikia gauti oficialias pajamas, užpildyti paraišką ir pinigai gali būti Jūsų banko sąskaitoje jau keliolikos minučių bėgyje. Bet yra ir kita medalio pusė. Greita paskola internetu yra bene brangiausia iš visų siūlomų paskolų variantų. Juk imant greitąjį kreditą jau bus trumpesnis paskolos grąžinimo terminas, todėl skolinamos sumos yra mažesnės palyginus su banko ar unijos. Be to, palūkanos taip pat bus žymiai didesnės.

Fiziniai asmenys – galite bandyti laimę ieškodami finansavimo pas pavienius žmones, kurie teikia paskolas. Dažniausiai jų palūkanos nėra aukštos. Kadangi niekas nenori skolinti pinigų su didele rizika, kaip ir Jus tikriausiai nenorėtumėte, todėl greičiausiai teks užstatyti kilnojamąjį ar nekilnojamą turtą ar kitus vertingus daiktus. Taip kredito davėjai apsisaugo nuo pinigų praradimo.

Paimti paskolą verslui finansuoti yra nelengva užduotis, kuri verčia rimtai susimąstyti ir pasukti galvą kur pigiau ir geriausiomis sąlygomis gauti didelės vertės kreditą internetu. Tai dar priklauso nuo reikiamos pinigų sumos, nes jei reikia bent 20 000 eurų, tai greitųjų kreditų bendrovės čia jau nepadėtų. Bet kaip sakoma: kas ieško – tas randa, kas beldžiasi – tam atidaro…

1 komentaras

  1. Didelės vertės kreditas internetu? Tai įmanoma? Pasirodo taip. Tas kas dažnai pasvajoja apie nuosavą verslą turėtų suklusti nes tai yra galimybė įgyvendinti savo gal būt seną svajonę turėti nuosavą verlą. Juk mūsų šalyje verslininkai labai vertinami ir mėgstami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *