Kodėl jūs perkate internetu?

1aNuėję į tokias interneto parduotuves kaip 1a.lt pamatysime, kad čia yra visko. Pradedant daiktais, kurių reikia jūsų namams, baigiant smulkmenomis, kurios gali tapti puikiomis dovanomis. Vis daugiau ir daugiau žmonių perka daiktus internetu, ir jūs turbūt taip pat pastaruoju metu ką nors užsisakėte iš interneto, o ne varginotės eiti į parduotuvę. Klausiame keleto žmonių, kodėl jie perka internetu.

Jaučia malonumą, dedant į krepšelį

Paklausta, kodėl dažnai perka internetu, Agnė sakė, kad jai tiesiog labai smagu matyti, kaip internete į krepšelį įdedamas daiktas. „Gal tai vaikiška, bet kai prekes užsisakau iš 1a.lt ar kitų interneto parduotuvių, aš jaučiuosi tarsi vaikas, kuris ką tik padarė kažką labai malonaus neleistino. Tarsi neturėjau taip daryti. Kai nešiesi prekę iš parduotuvės pats, jautiesi toks didelis suaugęs žmogus, kuris, kaip ir tavo tėvai, važiavo į ūkines prekes ir čia pirko šluotą, šepetį bei kibirą. O kai tai užsisakai internetu – norisi valiūkiškai kikenti į ūsą, nes tu tarsi visus apgavai (nežinau, ką). Bet tau nereikėjo niekur važiuoti, neštis tų prekių, ir dar gali būti, kad tau jas tuojau atgabens į namus – kaip iš kokių filmų“, – sako studentė.

Jaučiasi pažangi

Ponia Regina didžiuojasi išmokusi apsipirkti internetu ir stengiasi vis dažniau taip daryti, nes tada jaučiasi labai moderni. „Dar prieš 5 metus ėjau į kompiuterinio raštingumo kursus bibliotekoje. Tada kalbinau drauges, kad ir jos eitų mokytis kompiuteriu, bet jos sakė, kad „ir taip moka“. Bet tai buvo tik jų baimė. O galiausiai aš nuėjau ir išmokau taip, kad dabar jos pavydi man, jog aš internetu užsisakau net baldus, ir man jokių problemų dėl to. Jos važiuoja į Lenkiją, ieško priekabos, gaišta laiką, o pas mane į butą atneša gražūs berniukai komodą, ir man tas pats kainuoja. Labai džiaugiuosi, kad sulaukusi tokio amžiaus ir tokių laikų, galiu be rūpesčių užsisakyti viską internetu ir būti tokia pati pažangi kaip ir jaunimas“, – sako Regina.

Tingi eiti iš namų

Aurimas sako, kad jis tiesiog tingi eiti iš namų, dėl to perka internetu. „Grįžtant iš darbo kažkaip nesinori stovėti eilėse ir grūstis, nes tada daug žmonių. Kitu metu irgi nesinori – tingisi. Be to, vakare tamsoje nemėgstu kažkur eiti, o iš pat ryto nenoriu, kad į mane žiūrėtų žmonės. Todėl perku internetu“, – dėsto jis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *