Mėgstamiausi virtuvės baldai

Kiekvienas iš mūsų turime mėgstamiausius virtuvės baldus. Kaip ir spalvos, baldai gali būti visiškai skirtingi ir patikti žmonėms skirtingai. Gal dėl to dažnai kuriami ir virtuvės baldai individualiam interjerui, jeigu žmogus neišsirenka iš standartinių. Kartais sakoma, kad mūsų namai yra mūsų svajonė. Nes tai tikrai tampa ta vieta, kur galima įdėti daug kūrybos ir pildyti savo svajonę. Virtuvėje mes praleidžiame labai daug laiko kasdien, ir kiekvienas ten galbūt turime savo mėgstamiausią baldą. Paklausėme keleto žmonių, kokie yra jų mėgstamiausi virtuvės baldai.

Apvalus stalas

Virtuviniai baldaiPas ponią Rimą virtuvėje stovi didelis apvalus stalas. Moteris teigia, kad tai ir yra tas neabejotinai mėgstamiausias virtuvės baldas. „Šitą stalą aš paveldėjau iš savo giminės. Jis yra didelis apvalus ir tikras. Pagamintas ne iš kokių drožlių plokščių, o iš tvirto ir storo ąžuolo lentų. Todėl jis ir yra toks ilgaamžis. Šiais laikais irgi tokius stalus daro, tačiau reikia specialiai užsisakyti. O ir kainuotų toks milžinas tikrai ne mažai. Tačiau man labai svarbu, kad jis paveldėtas, be to, aš ir pati čia šiek tiek prie jo prisidėjau. Perdažiau jį baltai tam, kad jis geriau derėtų prie visų baldų komplektų, kurių yra pilna dabar mano virtuvė. Taigi, šis stalas tikrai dabar yra vienas mėgstamiausių baldų visuose namuose ir neabejotinai mėgstamiausias virtuvėje. Esant poreikiui, jį galima prailginti, ištraukus specialius stalo tarsi sparnelius“, – džiaugiasi moteris.

Lentynos be durelių

Minimalistiškai sutvarkytos virtuvės savininkės Eglės mėgstamiausias baldas šioje erdvėje – lentynos. „Mano virtuvė yra šviesi ir labai patogi. Manau, žmonės daro klaidą, kai į virtuvę pritempia per daug daiktų, kai padaro kambarį tamsų, kai nenaudoja šviesių spalvų interjere. Virtuvė būtinai turi būti šviesi, nes kai pradedi dieną, tau reikia šviesos, kaip pokyčio, lyginant su naktimi. Didelės aklinai uždaromos sekcijos šviesos nekaupia, jos kaupia tamsą. Todėl man patinka priešingas variantas. Virtuvėje ant sienų turiu pakabintas puikias lentynas be durelių. Ten sudėti gražiausi mano šviesūs puodeliai ir dar keletas dalykų. Tai ir yra mano mėgstamiausi virtuvės baldai“, – sako Eglė.

Minkštas kampas

Patogumą mėgstantis Petras tikina, kad jam labai patinka specialiai jo virtuvei pagamintas minkštas kampas.„Namuose virtuvė sujungta su svetaine, dėl to labai patogu ant to kampo ir prigulti bei nusnūsti 15 minučių popietų“, – sako vyras.

1 komentaras

  1. Mūsų namai yra mūsų tvirtovė, o virtuvė yra išskirtinai moters tvirtovė. Ne veltui kiekvienas iš mūsų stengiamės, kad mūsų namuose statomi baldai būtų ne tik gražūs, elegantiški bei subtiliai stilingi, bet ir atitiktų aukštus kokybės standartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *