Stumdomos durys: kam jas galima panaudoti?

Šiandien norint atsinaujinti namus svarbus ne tik baldų funkcionalumas, bet ir jų estetika bei modernumas. Vis dažniau pasirenkami tokie baldai, kurie gaminami pagal užsakymą. Sukurti modernius ir funkcionalius baldus puikiai gali padėti stumdomos durys, kurios gali būti panaudojamos labai įvairiai.

stumdomos durysPavyzdžiui, gana dažnai pasirenkama stumdomas duris, ji norima kambarį pertverti ir padaryti du kambarius. Šis sprendimas dažniausiai pasirenkamas tų žmonių, kurių butas pernelyg ankštas, ir norima kambarį pertverti bei padaryti svetainę bei miegamąjį. Gana dažnai pertvara daroma, jei kambarys yra pailgos formos – gana sudėtinga jį apstatyti baldais taip, kad būtų jauku, ir kambario plotas būtų išnaudotas naudingai.

Tai – žinoma, tik vienas iš pavyzdžių, nes slenkančios sistemos gali būti panaudojamos labai įvairiai. Jos neišvengiamai naudojamos tais atvejais, kai norima įsirengti sieninę spintą – lentynos tvirtinamos tiesiai prie sienos, ir stumdomos durys yra geriausias sprendimas norint šią spintą „užbaigti“. Taigi, susiprojektuoti sieninę spintą nėra taip ir sudėtinga, kai naudojamos būtent tokios durys. Kai kurie žmonės tokias spintas pasistato patys, ir vienintelis dalykas, ką belieka padaryti – tai užsisakyti slenkančias sistemas.

Taip pat labai patogu panaudoti stumdomas duris, kai norima įsirengti drabužinę. Tai tikrai atrodo labai estetiškai, tad turbūt dėl šios priežasties stumdomos durys tampa vis populiaresnės. Kadangi drabužinėse spintos dažniausiai įrenginėjamos iki pat lubų, todėl bene patogiausias būdas įsirengti stumdomas duris.

Tokios durys gali būti naudojamos ir vaikų kambario spintoms – kad pavyktų sutaupyti kuo daugiau vietos, o taip pat ir sutalpinti reikalingiausius daiktus, patartina įsirengti spintą stumdomomis durimis iki pat lubų – į viršutinę spintos dalį galima susidėti mažai naudojamus reikmenis – pavyzdžiui, patalynę, nesezoninius drabužius, o taip pat ir žaislus. Įsirengus tokią spintą galėsite būti užtikrinti, kad kiekvienas daiktas turės savo vietą ir jums neteks rūpintis, kad kambarys atrodys netvarkingai.

Taigi, stumdomas dduris galima panaudoti labai įvairiai, tereikia pasitelkti savo fantaziją, ir susikurti viziją, kaip turėtų atrodyti spintos ar kambario pertvara. Jei jums iškyla klausimų,visada galima pasikonsultuoti suprofesionalais, kurie tikrai padės priimti geriausią sprendimą ir padės susiprojektuoti baldus. Taigi, viskas yra labai paprasta, kai tikrai žinote, ko norite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *